E-DEVLET VELİ BİLGİLENDİRME | E-Devlet

E-DEVLET VELİ BİLGİLENDİRME

Velileri bilgilendirmek için kullanılan veli bilgilendirme sistemine E-Devlet sistemi üzerinden de ulaşabilirsiniz. E-Devlet, birçok işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde çağımızın getirdiği kolaylık olan internet üzerinden yapabileceğiniz ve uzun kuyruklar beklemek zorunda olmadığınız bir güvenli sistemdi. E-Devlet sistemini kullanabilmeniz için kimlik doğrulama sistemini kullanmanız gerekmektedir.

E-Devlet veli bilgilendirme işlemini kullanabilmek için kimlik doğrulama sistemi içerisinden E-Devlet şifresini seçebilirsiniz. E-Devlet şifresi PTT şubesinden sizin bilgilerinize özel olarak zarf içerisinde size verilmiş veya verilecek olan bir şifredir. E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek öncelikle alma işleminizi gerçekleştiriniz. E-Devlet şifreniz varsa E-Devlet veli bilgilendirme işlemi gibi birçok işlem için E-Devlet sistemini güvenli olarak kullanabilirsiniz.

E-Devlet Veli Bilgilendirme Sistemi Nasıl Kullanılır?

E-Devlet veli bilgilendirme sistemini kullanmak için öncelikle yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu seçiniz. Kimliğinizi doğrulamak için E-Devlet şifresi seçeneğini tıklayınız. E-Devlet veli bilgilendirme işlemi için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. E-Devlet veli bilgilendirme işlemi için girdiğiniz bilgileri kontrol ettikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. E-Devlet veli bilgilendirme sistemine giriş yapmış bulunmaktasınız.

E-Devlet Veli Bilgilendirme Sistemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.