E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİ SANDIĞI AYLIK BİLGİSİ

Günümüzde pek çok işlemimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. İnternet üzerinden yaptığımız bu işlemlerden bir tanesi de Emekli Sandığı aylık bilgisi işlemidir. Emekli Sandığı maaş bilgisi işlemi E-Devlet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu yazımızda E-Devlet üzerinden 4C ya da yeni adıyla Emekli Sandığı maaş bilgisi işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Aylık Bilgisi Nasıl Sorgulanır?

E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı’ na bağlı kişiler aylık bilgilerine ulaşabilmek için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru işleminden sonra 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız.

7

Ardından T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız.

a

Bu işlemlerden sonra E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı aylık bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Emekli Sandığı Aylık Bilgisi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.