E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ SORGULAMA

Emekli olmak her çalışanın hayalidir. Bu hayali yerine getirmek için yıllarca çalışır ve belli kurumlara prim yatırırız. Yatırdığınız primler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama uygulamasını kullanabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizlere Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama uygulamasını anlatacağız.

Emekli Sandığı Evrak Takibi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama işlemini yapmak için yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise aşağıda maddeler halinde anlatılacak olan işlemleri sırası ile yerine getiriniz. Ancak bu işlemleri yapmak için size E-Devlet şifresi lazım olacaktır. Şifreniz yoksa işlem yapmanız mümkün değildir. Şifre sahibi olmak ise oldukça basittir. Tek yapmanız gereken size en yakın PTT şubesine gitmek ve 2 TL işlem ücreti karşılığında şifre sahibi olmaktır. E-Devlet şifresine sahip olmak işte bu kadar basittir. Şifre sahibi olduktan sonra Emekli Sandığı evrak takibi için aşağıda yer alacak olan maddeleri sırası ile takip ediniz.

 • Açılacak olan sayfada kimlik doğrulaması işlemini yapınız.
 • Daha sonra açılacak olan sayfada TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ilgili alanlara giriniz.
 • Daha sonra sisteme giriş yap butonuna basınız.
 • Son olarak 4C emeklilik işlemlerine tıklayınız.

Bundan sonra artık sizde Emekli Sandığı evrak takibi sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli Sandığı Evrak Takibi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ülker keskin dedi ki:

  6842965 sıra nolu emekli müracaatım var evrakımın durumu hakkında bilgi edinmek istiyorum14

 2. Hayrettin dedi ki:

  Derece kademe ve ek gösterge için yazmış olduğum dilekçeme 2 aydır cevap alamıyorum.e-devlet üzerinden takip edebilirsiniz diyorsunuz ya orada bir tek görünen varide no onun haricinde hiçbir bilgi yok. Detaya tıklıyorsun bu varide noya ait bilgi bulunamadı diyor.El insaf yani orada çalışanlar sanki maaşımızı cebinden veriyormuş gibi davranıyor sanki.8 aydır eksik maaş alıyorum.On gün daha beklerim sonrası mahkeme.

 3. Saadet GEDELEŞ dedi ki:

  30 yıldan fazla çalışma sürelerime ait ek ikramiyelerin ödenmesi için 15.Şubat 2017 ve daha sonra 3 defa dilekçe gönderme rağmen bu güne kadar adıma ödeme yapılmamıştır.Gereği hususlarını arz ederim.15.Kasım 2017