E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİ SANDIĞI NO SORGULAMA

Emekli Sandığı no sorgulama işlemi internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Emekli Sandığı no sorgulama işlemi E-Devlet ve E-SGM uygulaması ile iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bu yazımızda şifreli ve şifresiz olarak Emekli Sandığı no sorgulama işlemi nasıl yapılır bunu anlatacağız.

Şifresiz Emekli Sandığı No Sorgulama İşlemi

Şifresiz olarak E-SGM uygulaması üzerinden işleminizi yapabilmek için ilk olarak aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız. Ardından aşağıda sıralı bir şekilde verilen adımları uygulayınız.

  • Açılan sayfada önce uyruğunuzu giriniz.
  • Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve nüfusa kayıtlı olduğunuz ili giriniz.
  • Ardından doğum yılınızı ve cilt numaranızı giriniz.
  • Resimdeki karakterleri güvenlik kodu bölümüne girdikten sonra Bilgileri Sorgula butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şifresiz Emekli Sandığı No Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Şifreli Emekli Sandığı No Sorgulama İşlemi

Emekli Sandığı no sorgulama işlemi E-Devlet şifresi ile de kolayca yapılabilmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa bir herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuru yaparak 2 TL işlem ücreti karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Ardından Kimliğimi Şimdi Sorgula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayınız. Bu şekilde 4C numara sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Şifreli Emekli Sandığı No Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.