Edevlet.net

EMEKLİ SANDIĞI PROVİZYON SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI PROVİZYON SORGULAMA

Günümüz teknolojisi ile birlikte pek çok işleminizi internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Emekli Sandığı provizyon sorgulama işlemi de bunlardan biridir. Provizyon sorgulama işlemi ile çalışan veya emekli kişilerin, yakınları ve kendileri için sağlık hizmetlerinden yararlanması ya da yararlanmaması durumlarını kontrol edebilirsiniz. Emekli Sandığı provizyonu sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve sorgulama yapabileceğiniz resmi bir sitenin adresini yazımızda bulabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Provizyon Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı provizyonu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için iki şeye ihtiyacınız vardır. Bunlardan biri T.C. kimlik numaranız diğeri ise E-Devlet şifrenizdir. Eğer E-Devlet şifresine sahip değilseniz E-Devlet şifrenizi almak için en yakın merkez PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile birlikte gidip şifre alma başvurusunda bulunup, 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi kapalı bir zarf içinde teslim alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi E-Devlet resmi sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz birçok işlemde kullanabilirsiniz. E-Devlet şifreniz yoksa bu site üzerindeki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirebilmeniz mümkün değildir.

E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı provizyon sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Açılan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız.

9

Karşınıza çıkacak platformdaki kimlik doğrulama işlemini T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile yapmanız gerekmektedir. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi gereken yerlere doğru ve eksiksiz bir şekilde yazdığınızda aşağıda bulunan “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayıp sisteme giriş yapınız.

1

Sisteme girişiniz gerçekleştiğinde E-Devlet üzerinden Emekli Sandığı provizyon sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Provizyon Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.