E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİ SANDIĞI SORGULAMA

Emekli Sandığı sorgulama işleminiz ile Emekli Sandığı kurumuna ait olan hizmetlerinizin dökümünü alabilirsiniz. Emekli Sandığı kurumunda ilk olarak ne zaman hizmete başladığınızı öğrenebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz primlerinizi 4C sorgulama işlemi ile öğrenebilirsiniz. Emekli Sandığı sorgulama işleminizi günümüzün getirdiği kolaylıklar sayesinde internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Emekli Sandığı sorgulama işleminizi dilerseniz E-Devlet sistemi üzerinden dilerseniz de şifresiz olarak SGK’nın resmi sitesinden yapabilirsiniz.

E-Devlet Sistemi İle Emekli Sandığı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet sistemi ile Emekli Sandığı sorgulama işlemi yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifresi PTT tarafından kimlik bilgileriniz ile 2 lira karşılığında size zarf içerisinde verilen bir şifredir.

E-Devlet sistemi ile 4C sorgulama işlemi için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.

6

Kimliğinizi doğrulamak için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bunun için Emekli Sandığı sorgulama işleminiz de açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Bilgilerinizi girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

a

E-Devlet sistemi ile 4C sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

E-Devlet Sistemi İle Emekli Sandığı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.