E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİLİK GÜNÜ HESAPLAMA

Emeklilik günü hesaplama işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Emeklilik günü hesaplama işlemi ile SGK‘ ya bağlı kişiler emeklilik tarihlerini öğrenebilmektedirler. Şimdi sizlere emeklilik günü hesaplama işlemi her bir kurum için ayrı ayrı nasıl yapılır bu konuyu anlatacağız.

4A Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

4A sigortalıları diğer bir adıyla SSK‘ lı kişiler için emeklilik günü hesaplama işlemi için ilk olarak aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada cinsiyetinizi ve malüliyetiniz varsa giriniz. Ardından doğum tarihinizi, erken yaşlanma durumunuzu ve hizmete başlama tarihinizi giriniz. Bu bilgileri girdikten sonra SSK prim ödeme gün sayınızı ve diğer sandıklara ait gün sayınızı giriniz. Son olarak da Gönder butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

4A Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4B Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

BAĞ-KUR’ a bağlı kişiler gün hesaplama işlemi için de aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Ardından emeklilik türü, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerinizi giriniz. Daha sonra malüliyet durumunuzu varsa derecesini, erken yaşlanma durumunuzu ve bakıma muhtaç çocuğunuz varsa bu bilgileri giriniz. Bu şekilde özel durum bilgilerinizi girdikten sonra yurtdışı borçlanması ile emekli olup olmama seçeneğini işaretleyiniz. Son olarak da Tamam butonuna tıklayarak emeklilik günü hesaplama işleminizi yapabilirsiniz.

4B Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi

Emekli Sandığı gün hesaplama işlemi için ilk olarak yazımızın sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi giriniz. Daha sonra 4C hizmetlerinizin başlangıç ve bitiş tarihlerini giriniz. Görevden ayrılıp tekrar işe başladıysanız Ekle butonunu kullanarak bunları belirtiniz. 4A ve 4B hizmetleriniz varsa bunları da belirterek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

4C Emeklilik Günü Hesaplama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.