E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİLİK HİZMET DÖKÜMÜ

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet üzerinden birçok önemli işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu önemli işlemlerden birisi de emeklilik hizmet dökümü sorgulama işlemidir. Emekli hizmet dökümü sorgulama işleminizi internet üzerinden kolayca ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Emeklilik hizmet dökümünüzü ve daha birçok önemli sorgulama işlemlerini daha önce iki resmi site üzerinden yapılabilmekteydi. Ancak E-SGM resmi internet sayfasının kapatılması nedeni ile sorgulama işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulama sayısı tek bir site üzerinden yapılmaya başlandı. Bu site E-Devlet resmi internet sayfasıdır. E-Devlet sitesi üzerinden emekli hizmet dökümünüzü sorgulama işleminizi ve bunun gibi birçok işlemi yapabilmek için E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi alabilmek için en yakın merkez PTT şubelerinden nüfus cüzdanınız ile birlikte şifre alma başvurusu yapıp, 2 TL işlem ücreti karşılığında kapalı bir zarf içerisinde alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi de aldıysanız emekli hizmet dökümünüzü nasıl alacağınızı yazının devamında kısaca anlatacağız. Yazımızdaki adımları eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde emekli hizmet dökümü sorgulama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

E-Devlet Üzerinden Emeklilik Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

E-Devlet üzerinden emeklilik hizmet dökümünüzü alabilmek için ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda verdiğimiz ilgili linke tıklamaktır. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada kimliğinizi doğrulamanız istenecektir.

12

Kimliğinizi TC kimlik numaranız ve şifreniz ile kimliğinizi doğrulayıp sorgula butonuna tıklayarak emekli hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

1

SSK Emekli Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Emekli Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emekli Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.