E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİLİK MAAŞI HESAPLAMA

Emekli olmak için çalışır ve belli kurumlara prim yatırırız. Primlerimiz belli bir süre yattıktan sonra da emekli olmaya hak kazanırız. İşte bu noktada emekli olmaya hak kazanan vatandaşlarımız ne kadar maaş alacaklarını hesaplama imkanına sahiptirler. Emeklilik maaşı hesaplama ile artık maaşınızı hesaplayabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizlere SSK yani 4A, BAĞ-KUR yani 4B ve Emekli Sandığı yani 4C emeklilik maaşı hesaplama işlemini anlatacağız.

SSK Emeklilik Maaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

İlk olarak SSK üzerinden emeklilik maaşı hesaplamayı anlatalım. İlk olarak bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada SSK sicil numaranız ile TC kimlik numaranızı giriniz. Baba adı, doğum yeri ve tarihini yazınız. En son sorgula butonuna basarak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

7

SSK Emeklilik Maaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Emeklilik Maaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Şimdi ise BAĞ-KUR emeklilik maaşı hesaplama işlemini anlatalım. BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama için ilk olarak bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada TC kimlik numaranızı, kurumunuz ve güvenli kodunu girip sorgula butonuna basınız. Artık sizde BAĞ-KUR emekli maaşı hesaplama işlemini yapmış olacaksınız.

8

BAĞ-KUR Emeklilik Maaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emeklilik Maaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Son olarak Emekli Sandığı emekli maaşı hesaplamayı anlatalım. Bunun için ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada en az derece, kademe ve aylık bilgileriniz girmeniz gerekmektedir. İsterseniz diğer bilgileri de girebilirsiniz. Bilgilerden emin olduktan sonra hesapla butonuna basınız. Artık sizde emekli maaşınız hesaplayabilirsiniz.

9

Emekli Sandığı Emeklilik Maaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.