EMEKLİLİK TAKİP İŞLEMLERİ | E-Devlet

EMEKLİLİK TAKİP İŞLEMLERİ

Emeklilik takip işlemlerinizi 2 yoldan yapabilmektesiniz. Bunların nasıl yapıldığını yazının devamında anlatacağız. Yazdıklarımızı takip ederek emeklilik takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SGK Emeklilik Takip İşlemleri

Yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız ve Evrak kayıt yılınız istenecektir. Doğru bir şekilde doldurarak Evrak Ara butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan SGK emeklilik evrak takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

SGK Emeklilik Takip İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik Takip İşlemleri

4C emekli takip işlemleri için evrak takibinizi E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden yapılan işlemlerde şifre istenmektedir. Şifreye PTT şubelerinden 2 TL karşılığında ulaşabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yapmanız gereken işlem yazının sonunda vermiş olduğumuz ilgili linke tıklamaktır. Açılan sayfada karşınıza kimliğimi şimdi doğrula adlı buton çıkacaktır. Butona tıklayınız açılan sayfadan TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile kimlik doğrulama işleminizi yapınız ve sorgulama butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan Emekli Sandığı Emekli takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

4C Emeklilik Takip İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.