E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

EMEKLİLİK YAŞI HESAPLAMA

Emeklilik yaşı hesaplama işleminizi sanal ortamdan yapabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizlere emeklilik yaşını nasıl hesaplayacağınızı anlatacağız.

SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

SSK emekli yaşı hesaplama işlemini nasıl yapacağınızı anlatalım. SSK emekli yaşı hesaplamak için ilk olarak bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise cinsiyetiniz, doğum tarihinizi, hizmete başlama tarihinizi ve SSK prim ödeme gün sayısını giriniz. Bilgilerinizden emin olduktan sonra gönder butonuna basınız. Artık sizde SSK emeklilik yaşınızı hesaplayabilirsiniz.

SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Emeklilik Yaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

BAĞ-KUR emeklilik yaşını hesaplamak için yapmanız gereken bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise emeklilik bilgilerinizi giriniz ve özel bir durumunuz varsa yazınız. Sadece yurtdışı borçlanması ile emekli olmak istiyorsanız ilgili bilgileri yazınız. Son olarak gönder butonuna basınız ve BAĞ-KUR emeklilik yaşınızı hesaplayınız.

BAĞ-KUR Emeklilik Yaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emeklilik Yaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

Son olarak Emekli Sandığı emeklilik yaşı hesaplama işlemini anlatacağız. Emekli Sandığı emeklilik yaşı hesaplamak için 18 yaş ve altı hizmetleriniz dikkate alınmayacaktır. Yani staj zamanında yatırılan primler dikkate alınmayacaktır. Bu bilgileri dikkate alarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra açılacak olan sayfada cinsiyetiniz, doğum tarihinizi ve Emekli Sandığı hizmet gün sayınızı giriniz. Eğer BAĞ-KUR‘a bağlı hizmetleriniz varsa onları da giriniz. Emekli Sandığı’ na dair borçlarınızı giriniz. Başka hizmetlerinizde varsa onları da giriniz. Son olarak SSK’ ya bağlı hizmetlerinizi de girdikten sonra emeklilik yaşı hesaplama işleminizi yapmış olacaksınız.

Emekli Sandığı Emeklilik Yaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. bülent sayın dedi ki:

    nezaman emekli olabilirim

  2. Enver aydın dedi ki:

    Ne zaman emekli olurum