E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Erciyes Üniversitesi 35 Sözleşmeli Hemşire Alımı

İlanı Veren Kurum: Kayseri Erciyes Üniversitesi

Kadro Sayısı: 35

Kadro Unvanı: Hemşire

İlan Tarihi: 02 Ocak 2017

Başvuru Tarihi: 16 Ocak 2017

Başvuru Adresi: Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Merkez Kampüsü KAYSERİ

Telefon: 0352 437 49 16 / 0352 207 66 66 – 1060

Kayseri Erciyes Üniversitesi, bünyesindeki hastanelerde çalışmak üzere 35 (otuz beş) 4/B sözleşmeli hemşire alacağını duyurdu. İşe alımlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununu sözleşmeli personel alımına ilişkin maddeleri dahilinde ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu KPSSP3 puanlaması esas alınarak yapılacak. Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olması gereken adaylar, ameliyathane, yoğun bakım gibi ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacak.

Adaylar, ilanın yayın tarihinden itibaren en geç 15 (on beş) gün içinde Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından ya da başkanlığın internet sayfasından edinecekleri başvuru formu ve kendilerinden istenen diğer belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapacaklar. İlanda posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyeceği belirtiliyor. Başvuruda bulunan adaylar, KPSS (B) grubu puanlarına göre sıralanacak ve en yüksek puana sahip olan adaydan başlayarak, kadro sayısı kadar ve ayrıca kadronun 1 (bir) katı kadar da yedek adayın isim listesi oluşturulacak. İşe kabul edilen adayların isimleri, işe başlamaları için gerekli belgeler, bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman, başvuru tarihinin bitiminden sonraki 7 (yedi) gün içinde, http://hastaneler.ercives.edu.tr adresinden duyurulacak. Asil kazananlardan, ilanda belirtilen süreler içinde başvuran olmaz ya da adayın aranan şartları taşımadığı tespit edilirse yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacak. Asil ya da yedek, tüm adaylara güvenlik tahkikatı yapılacağını ve güvenlik tahkikatı olumsuz olanların atamalarının yapılmayacağını da hatırlatalım. Erciyes Üniversitesi, 02 Ocak 2017 tarihinde gazetede yayımlanan bu ilanın bir tebliğ olduğunu ve başka bir yolla tebligat yapılmayacağını da adaylara ilan ediyor.

Başvuru sırasında adaylardan istenen belgeler ise şu şekilde sıralanıyor:
1- Öğrenim Belgesinin aslı ve fotokopisi,
2- 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi ( barkotlu internet çıktısı),
3- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
4- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi,
5- Fotoğraf 1 (bir) adet,
6- İş talep formu (yazımızın sonunda bulabilirsiniz).

4/B sözleşmeli hemşire adayların, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor
olmaları, sağlık durumlarının çok tehlikeli işlerde çalışmaya müsait olması (bkz. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuat hükümleri), vardiyalı olarak planlanan çalışma saatleri gereği gece nöbet tutmaya engel hallerinin bulunmaması da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Erciyes Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Metni ve İş Talep Formu İçin TIKLAYINIZ!

İlanla İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.