E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Hacettepe Üniversitesi 57 Sözleşmeli Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

Kadro Sayısı: Elli Yedi

Kadro Unvanı: Hemşire (otuz sekiz), Diyetisyen (bir), Sağlık Teknikeri (altı), Sağlık Teknisyeni (bir), Programcı (üç), Çözümleyici (sekiz)

İlan Tarihi: 28 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 11 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, C Katı, İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü, Hacettepe Mahallesi / Ankara

Telefon: 0312 305 50 00

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, 28 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen yönteme göre Üniversite Hastanelerinde görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle 38 Hemşire, 1 Diyetisyen, 6 Sağlık Teknikeri, 1 Sağlık Teknisyeni, 3 Programcı ve 8 Çözümleyici olmak üzere toplam 57 sözleşmeli personel alınacağını duyurdu. Kurumdan yapılan açıklamaya göre, 18 Hemşire pozisyonu, 3 Programcı pozisyonu, 8 Çözümleyici pozisyonlarının ücretleri Özel Bütçeden, 20 Hemşire ve diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacak.

Lisans mezunu olması gereken adaylar, 2016 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne,

Ön lisans mezunu olması gereken adaylar ise, 2016 yılı KPSSP93 puan türüne göre değerlendirilecekler.

Adayların başvurularını Hacettepe Hastanesi C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğüne;

– Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,

– Diplomalarının ve/ veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi,

– KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir),

– Erkek adaylar için terhis belgesinin aslı ve fotokopisi ile birlikte ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.

Çözümleyici ve Programcı pozisyonları için yukarıdaki belgelerin yanı sıra;

– YDS sonuç belgesinin internet çıktısı veya eşdeğer dil belgesinin aslı ve fotokopisi (İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak veya YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında ÖSYM tarafından kabul edilen YDS (D) düzeyine eşdeğer puan almış olmaları gerekiyor)

– Programlama dillerini bildiğini gösterir belgelerin aslı ve fotokopisi,

– MEB onaylı sertifika ile başvuracaksa sertifikanın aslı ve fotokopisi de gereklidir.

Çözümleyici ve Programcı pozisyonları için başvuran adaylar, KPSSP3 puanı sıralandıktan sonra ilan edilen pozisyon sayısının üç katı kadar aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınava katılacak adayların isim listesi, sınav tarih ve saati ile sınav yeri Hacettepe Hastanesi internet sitesinde ilan edilecektir. Sözlü sınav notu 70 puan ve üzerinde
olanlar başarılı sayılacak ve en yüksek puandan başlanarak yerleştirme yapılacaktır. Puanı eşitliği halinde
yaşı daha büyük olan adayın yerleştirmesi yapılır.

Posta yoluyla yapılan ya da başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.
Sonuçlar son başvuru tarihini takiben, KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde Hacettepe Hastanesi internet sitesinde yayınlanacaktır.
Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin de aynı adresten takip edilmesi gerekmektedir zira adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Hacettepe Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.