Fiyatı Nedir

BİM Noodle Fiyatları | 5’li Indomie Noodle 2024 Zamlı Yeni Fiyatlar

BİM 5'li Indomie Noodle Fiyatı ve Zamlı Yeni Fiyatlar, Indomie Köri Aromalı Noodle, Güncel Indomie Noodle Fiyatları, Indomie Sebzeli Noodle, BİM Indomie Noodle Nasıl Yapılır ve daha fazlası yazımızda...

BİM Noodle Fiyatları, BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatı ve Zamlı Yeni Fiyatlar; Sevilen ve pratik hazırlanan yemeklerden biri de Indomie Noodle dır. Gelen zamlar sonrası özellikle öğrenci dostu olan bu ürünün fiyatı merak edilmektedir. BİM Indomie Noodle Fiyatları Nelerdir? BİM Indomie Noodle Çeşitleri Nelerdir? BİM Indomie Noodle Koli Fiyatı Ne Kadar? BİM Indomie Noodle Nasıl Yapılır ve daha birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatı ve Zamlı Yeni Fiyatlar

Pratik olarak hazırlayabileceğiniz hazır gıdaların başında olan ve çokça sevilen ürünlerden biri de Indomie Noodle dır. Özellikle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. BİM marketlerde satılan ve çok sevilen noodle çeşitleri ile birçok kesime hitap etmektedir.

Kolay hazırlanma şekli olması ve fiyat dostu olması sebebi ile birçok kişi tarafından Indomie Noodle tercih edilmektedir. Öğrencilerin yanı sıra çalışan ve yemek yapmaya fırsatı olmayan kişiler de kolay yapımı ve doyurucu olması sebebi ile bu yemeği tercih etmektedir.

Gelen zamlar sonrası birçok üründe fiyat artışına gidilmiştir. Artan fiyatlar gıda ürünlerine de yansımıştır. Artış sonrası çokça rağbet gören Indomie Noodle fiyatlarında da yükselme olmuştur. Yeni fiyatları merak eden kişiler bu konu hakkında araştırma yapmaktadır.

Kaliteli ve ucuz ürünleri ile birçok insanın ilk tercihi olan BİM mağazalarında da gelen zamlar sonrası artış meydana gelmiştir. Uzak doğu ülkelerinden gelen lezzetli yiyeceklerin başında Noodle gelmektedir. Kolay yapımı olması ile en çok tercih edilen noodle yeni fiyatları ile BİM mağazalarında raflarda yerini almıştır.

Noodle seven kişiler yeni fiyatları araştırmaktadır. Gelin birlikte gelen zamlar sonra yeni noodle fiyatlarına birlikte bakalım. Ayrıca sitemizde güncel BİM yağ fiyatlarını da bulabilirsiniz.

BİM Indomie Noodle Fiyatları Nelerdir?

Pratik yapımı ve doyurucu olması sebebi ile sıkça tercih edilen Noodle gelen zamlar sonrası raflarda yeni fiyatları ile yer almıştır. Diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlı olan bu ürün BİM mağazalarında sıkça yer almaktadır.

BİM Indomie Noodle Fiyatları şu şekildedir;

 • BİM Bardak Indomie noodle fiyatı: 14 TL
 • BİM 75 gr. Indomie noodle fiyatı: 9 TL
 • BİM Jumbo noodle fiyatı (275 gr): 15 TL
 • BİM 5’li 375 gr. Indomie noodle fiyatı: 39 TL

BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatı Ne Kadar?

BİM Indomie Noodle raflarda tek tek satıldığı gibi 5’li de satılmaktadır. 5’li satılan noodle diğerlerine göre daha uygun satılmaktadır. Uygun fiyatlı olması sebebi ile diğerlerine göre daha çok tercih edilir.

BİM 5’li Indomie Noodle Fiyatları şu şekildedir;

 • Körili Tavuklu 5’li paket fiyatı: 38,5 TL
 • 5’li 375 gr. Indomie noodle fiyatı: 38 TL
 • 375 gram büyük boy noodle 5’li paket fiyatı: 38,5 TL
 • Sebzeli 5’li paket fiyatı: 38 TL

BİM Indomie Noodle Çeşitleri Nelerdir?

BİM mağazalarında Indomie Noodle çeşitleri bulunmaktadır. Hemen hemen herkesin seveceği çeşitleri ile satışlar yapılmaktadır. Sebzeli, tavuklu, dana eti aromalı ve köri çeşitli noodle bulunmaktadır.

Paket ve bardak şeklinde satılan Indomie Noodle gramları da farklıdır. Paket noodle 75 gram bardak noodle ise 60 gramdır. Paket halinde satılanlar diğerlerine göre daha uygundur.

bi̇m indomie noodle fiyatları
bi̇m indomie noodle fiyatları

BİM Indomie Noodle Bardak Fiyatı Ne Kadar?

Bardakta satılan Indomie Noodle kolay ve pratik olması sebebi ve yanınızda taşıyabileceğiniz için en sık tercih edilendir. Bardakta satılan Indomie Noodle çeşitleri de vardır. Tavuklu, körili, sebzeli ve dana etli olan noodle özellikle öğrenciler ve çalışanlar tarafından tercih edilmektedir.

BİM Indomie Noodle Bardak Fiyatı şu şekildedir;

 • BİM Indomie Noodle Bardak Fiyatı: 14 TL

BİM Noodle Fiyatları Ne Kadar?

BİM Noodle fiyatları şu şekildedir;

 • Bim Noodle Körili Tavuklu Tekli paket:8,95 TL
 • Bim Noodle Körili Tavuklu 5’li paket:38,5 TL
 • Bim Noodle 75 gram küçük boy:8,95 TL
 • Bim Noodle 375 gram büyük boy 5’li paket:38,5 TL
 • Bim Noodle Sebzeli tekli paket: 9TL
 • Bim Noodle Sebzeli 5’li paket:38 TL 

BİM Indomie Noodle Koli Fiyatı Ne Kadar?

BİM marketlerde sıkça satılan ve sevilen ürünlerin başında noodle gelmektedir. Noodle koli ile de satılabilmektedir. Bir koli içerisinde 40 tane noodle vardır. Hangi noodle çeşidini seviyorsanız onu koli şeklinde satın alabilirsiniz.

BİM Indomie Noodle Koli Fiyatı şu şeklidedir;

 • BİM Indomie Noodle Koli Fiyatı 230 TL’dir.

BİM Indomie Noodle Kaç Kaloridir?

Indomie Noodle kalorisi oldukça merak edilen bir konudur. Özellikle yediklerine dikkat eden ve kalori hesabı yapan kişiler aldıkları noodle ürünlerinin kalorilerini de araştırmaktadır.

Indomie Noodle Kalorileri;

 • 75 gram köri çeşnili noodle 458 kaloridir.
 • 75 gram etli noodle 345 kaloridir.
 • 75 gram sebzeli noodle 353 kaloridir.

BİM Indomie Noodle Nasıl Yapılır?

Kolay ve hızlıca hazırlanan noodle yemeği, zaman konusunda sıkıntı yaşayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Noodle yapımı için ilk olarak kaynayan suyun içerisine aldığınız noodle koyun. Daha sonra 2 ya da 3 dakika boyunca kaynatın ve üzerinde sosunu ekleyip karıştırın.

BİM Yardım Kartı Nasıl Alınır? Başvuru Formu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu