reklam
Kamu HaberKamu Hizmetleri

İŞKUR Paketleme İşi İle Binlerce Kişiye İstihdam Sağlıyor! İşte Evde Paketleme İşi İlanları ve Başvuru Süreci Hakkında Merak Edilenler…

İŞKUR Paketleme İşi İle Binlerce Kişiye İstihdam Sağlıyor; iş ilanlarına nereden ulaşılır, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur sorularının cevapları yazımızda.

İŞKUR birçok farklı kanal aracılığıyla istihdam sağlıyor. İşe ihtiyacı olan ev hanımlarına ve daha birçok kişiye sunulan paketleme işi fırsatları da yaratılan istihdam olanakları arasında. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu işlere İŞKUR aracılığıyla başvurmak ve evde çalışarak para kazanmak mümkün.

Biz size şimdi İŞKUR’un sunduğu paketleme işi fırsatlarını nasıl takip edeceğiniz hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

İŞKUR Paketleme İş İlanlarına Nereden Ulaşılır?

İŞKUR evde paketleme iş ilanları İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanıyor. Bu sayfa üzerinden ilanları takip ederek hem fabrikada paketleme elemanı arayan hem de evlere paketleme işi veren firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

  • İŞKUR iş ilanları sayfasını bölüm sonunda verilen linkte bulabilirsiniz.
iskur evde paketleme is ilanlari
  • Siz linke tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda bir arama formu olacak. Orada “Meslek” kısmını “Paketleme İşçisi” yazın. Bunun dışında dilediğiniz il ve ilçe için de seçim yapabilirsiniz. Sonrasında “Ara” yazısına tıklayın.
iskur evde paketleme is ilanlari2
  • Karşınıza girdiğiniz kriterlere uygun paketleme ilanları açılacaktır.
    Bu ilanlara başvurarak evde ya da fabrikada paketleme işçisi olarak çalışabilirsiniz.

Paketleme işi yapmanın oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Burada önemli olan fabrikanın siz gönderdiği ürünleri tariflendiği şekilde paketlere yerleştirmek. Eksiksiz ve hasarsız bir şekilde ürünleri teslim etmeniz yeterli.

İŞKUR iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

İŞKUR Evde İş İmkanları Hakkında Detaylı Bilgi

İŞKUR İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Yukarıda anlattığımız şekilde ilanlarını görüntüledikten sonra kendinize uygun olanları seçerek başvurabilirsiniz. Başvuru için isterseniz İŞKUR ofislerine gidebilir isterseniz de internetten iş arayan girişi yaparak ilerleyebilirsiniz. Burada size tavsiyemiz, başvurmayı düşündüğünüz ilanların numarasını bir yere kaydetmeniz olacak. Bu sayede başvuru işlemlerini daha kolay tamamlayabilirsiniz.

Siz İŞKUR evde paketleme işi ilanlarına başvurmayı düşünüyor musunuz? Sizce uygulama geniş bir istihdam fırsatı sunuyor mu? Konuyla alakalı tecrübe ve düşüncelerinizi yazının altında yer alan yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

Asgari Ücretliye Yılda 1852 TL Ek Ödeme Gelecek mi? İşte Tasarının Detayları ve Ek Ödeme Konusundaki Son Gelişmeler…

İŞKUR İş Arayan Girişi Nasıl Yapılır? Nasıl Kayıt Olunur?

İŞKUR Kursiyer Ücretleri Ne Kadar?

İŞKUR Nihai Liste Nerede Açıklanır? 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu