Edevlet.net

İstanbul’daki İndirim Çadırları Nerede? Tüm İlçelerin Adresi

16.01.2020
İstanbul’daki İndirim Çadırları Nerede? Tüm İlçelerin Adresi

İstanbul’un birçok bölgesinde vatandaşların uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceği indirim çadırları bulunuyor. Her keseye ve her ihtiyaca yönelik ürün yelpazesine sahip indirim çadırları, İstanbul’un pek çok noktasına dağılmış durumda. Belirlenen tarihler arasında anlaşmalı markaların iş birliğinde kurulan indirim çadırları, vatandaşlara alışveriş zevkini sonuna kadar yaşatıyor. İçerisinde giyim, ayakkabı, oyuncak, bijuteri ve ev eşyası gibi alanlarda pek çok farklı ürün bulunan çadırlar, vatandaşlar tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Çadırda satılan dünyaca ünlü yabancı ve yerli marka ürünler için büyük indirim fırsatları da sunuluyor. Yüzde %70’den başlayan indirim fırsatlarıyla çadırda her bütçeye uygun ürün bulmak kolaylaşıyor.

Outlet fiyatına satılan ürünlerin yanında, İstanbulluları diğer bölgelerden gelen yöresel lezzetler de karşılıyor. Hem ucuza alışveriş yapıp hem de şık olmak isteyenlerin adresi İstanbul indirim çadırında sanılanın aksine ikinci el ürünler yer almıyor. Türk ve dünya markalarının avantajlı fiyatlarla sunulduğu çadırlarda hiç kullanılmamış ürünler satışa çıkarılıyor. İstabullu vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için gidebileceği bu çadırlar, etiketin yarısı fiyatlarıyla halkın hem cebini hem de yüzünü güldürmeye aday durumda.

İndirim Çadırları Nerede?

İstanbul indirim çadırları yılın belirli zamanlarında ve megakentin değişik noktalarında kuruluyor. Çadırlarda giyim, kıyafet ve ev tekstil ürünlerinin yanı sıra, yöresel lezzetler de bulunuyor.

Ataşehir, Beylikdüzü, Yenibosna ve Avcılar bölgelerinde bulunan indirim çadırları vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Genellikle belirlenen sürelerde açık kalan indirim çadırları, birbirinden değişik ürünlerle müşterilerini bekliyor.

Ataşehir İndirim Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

Kozyatağı indirim çadırı olarak da bilenen Ataşehir indirim çadırları vatandaşların en çok gittiği yerlerden biridir. Lokasyon olarak, Ataşehir İçerenköy Carrefour’un otoparkında vatandaşlarla buluşur. İndirim çadırına toplu taşıma araçlarını kullanarak gitmekte mümkündür.

 • İndirim çadırına giden otobüs hatları; 10, 13AB, 14KS, 14T, 18UK, 19, 19D, 19F, 19FB, 19SB, 21B, 319
 • İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; İçerenköy
 • İndirim çadırına giden metro hattı: M4

Avcılar İndirim Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

İndirim çadırı Avcılar’da iki farklı noktada bulunuyor. İki noktadaki indirim çadırları, E-5’e yakın olması nedeniyle toplu taşıma kullanımına oldukça müsait bir yerde konumlandırılmıştır. İndirim çadırlarının arasındaki mesafe az olmakla birlikte genel olarak; Avcılar Cihangir Mahallesi E-5 karayolu üzerinde Pelikan AVM karşında kurulur. 

 • İndirim çadırına giden otobüs hatları; 401, 401T, 146, 147, 303, 429, 418, 76C, 458, 303, 400A, 76, 448, 76Y, 429, 418, 146, 147, 400A, HT29
 • İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; Avcılar Lisesi, Cihangir Mahallesi

Beylikdüzü İndirim Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü indirim çadırı, pek çok markayı en cazip fırsatlarla vatandaşlara sunan uğrak yerlerden biri olarak kabul ediliyor. Genel olarak Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenleniyor. Barış Mahallesi’ndeki eski Beylik Pazarı Alanı’nda kurulan indirim çadırına toplu taşıma araçlarını kullanarak da gitmek mümkün.

İndirim çadırına giden otobüs hatları; 145T, 76

İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; Adakent Bulvarı

Yenibosna İndirim Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

Bahçelievler ilçesine bağlı Yenibosna’da kurulan indirim çadırı, İstanbulluların en çok gittiği çadırlardan biridir. Çadır genellikle, Yenibosna İstwest Meydanı’nda veya Yenibosna Koçtaş otoparkında kurulur. İndirim çadırı genellikle ” Marka Çadır Günleri” adıyla faaliyet gösterir ve halk arasında bu isimle bilinir.

İndirim çadırında uygun fiyatlarla alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar, toplu taşıma araçlarını kullanarak çadıra kolayca ulaşım sağlayabilirler.

 • İndirim çadırına giden otobüs hatları; 98B, 31, HT12, 31, 31E
 • İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; Kuleli
 • Yenibosna metro ve metrobüs durağı

Hasköy Haliç İndirim Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

Hasköy Haliç indirim çadırı, geçen yıllarda Haliç Kongre Merkezi’nin dış bahçesindeki açık alanda kuruluyordu. Ancak bu yıl çadır, Koç Müzesinin yanındaki parkta ziyaretçilerini bekliyor. İndirim çadırına toplu taşıma araçlarını kullanarak gitmek isteyenler için de ulaşım oldukça kolay.

 • İndirim çadırına giden otobüs hatları; 47E, 47Ç, 41ST, 36T, 47N
 • İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; Sütlüce

Kartal Fırsat Çadırı Nerede? Nasıl Gidilir?

Kartal’ın eski stat alanında kurulan fırsat çadırı, yılın belli dönemlerinde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

 • İndirim çadırına giden otobüs hatları; 16Y, KM33
 • İndirim çadırına giderken kullanılabilecek en yakın duraklar; Köy Hizmetleri, Devran Sokak, Beydağı Sokak, Kartal Su Deposu

Erzak Yardımı Nasıl Alınır?

Kira Yardımı Nasıl Alınır?

Kömür Yardımı Nasıl Alınır?

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.