E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Konya Gıda Tarım Üniversitesi 6 Öğretim Üyesi Alımı

İlanı Veren Kurum: Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: 6 (altı)

Kadro Unvanı: Profesör (iki), Doçent (bir), Yardımcı Doçent (üç)

İlan Tarihi: 09 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2017

Başvuru Adresi: Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi,  Dede Korkut Mahallesi Beyşehir Caddesi No: 9 Meram/KONYA

Telefon: 0332 223 54 88

Konya ilimizde eğitim faaliyetlerini sürdüren Gıda ve Tarım Üniversitesi, 6 (altı) akademik personel alacak. Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent kadroları için aranan elemanların görev yapacakları fakülteler ve aranan şartlar;

Mühendislik Fakültesi / Biyomühendislik Bölümü / Malzeme Bilimi / Profesör / Biyolojik mücadele için etken nanomateryal tasarımı ve üretimi, fotoaktif malzemeler, fotokatalizörler konusunda çalışmış olmak, İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Mühendislik Fakültesi / Bilgisayar Mühendisliği / Bilgisayar Mühendisliği / Doçent / Veri madenciliği, en kısa yol algoritmaları, kablosuz sensor ağlar konusunda çalışmış olmak, İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Mühendislik Fakültesi / Gıda Mühendisliği / Gıda Güvenliği ve Kalite Kontrolü / Yardımcı Doçent / Gıda kimyası ve enzimolojisi alanlarında çalışmaları olmak, gıda sektöründe kalite kontrolü konusunda tecrübe sahibi olmak, İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Mühendislik Fakültesi / Endüstri Mühendisliği / Tedarik Zinciri Yönetimi / Yardımcı Doçent / Endüstri Mühendisliği alanında doktora yapmış olmak, tedarik zinciri yönetimi, ağ optimizasyonu, talep tahmin teknikleri konularında çalışmaları olmak, İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi / Bitkisel Üretim ve Teknolojileri / Bitki Biyoteknolojisi / Profesör / Bitki biyoteknolojisi, mikroçoğaltım, in vitro drog üretimi konusunda çalışmış olmak, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri alanında İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi / Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik / Sayısal Yöntemler / Yardımcı Doçent / İşletme alanında doktora yapmış olmak, tedarik zinciri yönetimi, kalite yönetimi, risk yönetimi konularında çalışmaları olmak, İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.

Tüm aday başvuruları, ilan tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içinde ve şahsen yapılacaktır. “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili maddeleri gereğince, belirli süreli statüde istihdam edilecek olan adayların, İngilizce ders verebilme yeterliliğine sahip olduklarını belgelemeleri gerekiyor.

Konya Gıda Tarım Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Hakkındaki Detaylar İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.