E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Mersin Devlet Opera Ve Balesi 1 Sözleşmeli Sanatçı Alımı

İlanı Veren Kurum: Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü

Kadro Sayısı: Bir

Kadro Unvanı: Sanatsal Yardımcı Eleman

İlan Tarihi: 19 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 02 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN

Sınav Tarihi: 03 Şubat 2017 Saat 10:30

Sınav Yeri: Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN

Telefon:  0324 237 86 55

Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü, Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda “Temsil/Gün Başına” pozisyonunda görev vermek üzere, sözleşmeli 1 (bir) Sanatsal Yardımcı Eleman alımı gerçekleştirecek. Kurumun, 19 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla duyurulan bu talebe cevap vermek isteyen adaylar;

  •  Diploma Örneği,
  • 2 Adet Fotoğraf ve
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi ile en geç 02 Şubat 2017 günü, mesai saati sonuna kadar, Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / MERSİN adresine şahsen ya da postayla başvuruda bulunabilecekler.

“Sanatsal Yardımcı Eleman” olarak sözleşmeye bağlı olarak çalıştırılacak kişiler; Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı Başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise, Müdür veya Müdür Yardımcısının Başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacaklar. Adayların bu ilana başvurabilmeleri için sahip olmaları gereken şartlar ise, şöyle sıralanıyor:

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte;
2- Yüksekokul mezunu olması,
3- Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması.

İlan Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Mersin Devlet Opera Ve Balesi Müdürlüğü İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.