Edevlet.net

Mersin Üniversitesi 7 Öğretim Üyesi Alımı

Mersin Üniversitesi 7 Öğretim Üyesi Alımı

İlanı Veren Kurum: Mersin Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: 7 (Yedi)

Kadro Unvanı: Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent

İlan Tarihi: 27 Ocak 2017

İlk Başvuru Tarihi: 30 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 13 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Çiftlikköy Kampüsü 33343 Yenişehir / MERSİN

Telefon: 0324 361 00 01 / 4003

Mersin Üniversitesi, 27 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, çeşitli fakülte ve yüksekokullarında görevlendirmek üzere, Profesör ve Doçent unvanlarına sahip toplam 7 (yedi) öğretim görevlisi alacağını duyurdu. Atamalar, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili yönetmelik uyarınca yapılacak; adaylar, “Mersin Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri”ne göre değerlendirilecektir. Başvuru ön koşullarını sağlamayan adayların dilekçeleri dikkate alınmayacaktır. Tüm adaylar için başvuru ön koşulları, başvuru formları ve başvuru sırasında istenen belgeler Mersin Üniversitesi internet sitesinde, Personel Daire Başkanlığı sayfasında bulunan pano üzerinden elde edilecek. Ayrıca adayların Mersin Üniversitesi Akademik Personel Bilgi Sistemi‘ne giriş yaparak öz geçmişlerini almaları ve bunu da başvuru evrakları arasında sunmaları gerekiyor.

Fakültelere göre açık bulunan kadrolar ve adaylarda aranan nitelikler:

Tıp Fakültesi,

– Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalı, 1 (bir) Doçent, “Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzman olmak, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bilim dalında doçent unvanına sahip olmak, yanık cerrahisi alanında çalışmaları olmak.”

– Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı,  1 (bir) Yardımcı Doçent, ” İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında uzman olmak ve tıbbi onkoloji bilim dalında uzman olmak.”

Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu,

– Spor Yöneticiliği Bölümü, 1 (bir) Yardımcı Doçent, “Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak.”

– Spor Yöneticiliği Bölümü, 1 (bir) Yardımcı Doçent, “Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı Spor Yönetim Bilimleri Programında yüksek lisans ve Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında doktora yapmış olmak.”

Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümü, Makine Mühendisliği ABD. 1 (bir) Yardımcı Doçent, “Makine Mühendisliği ABD’da doktora yapmış ve imalat alanında çalışmaları olmak.”

Turizm Fakültesi, Turizm Rehberliği Bölümü, Turizm Rehberliği ABD, 1 (bir) Yardımcı Doçent

İçel Sağlık Yüksek Okulu, Ebelik Bölümü, Ebelik ABD., 1 (bir) Yardımcı Doçent, “ Histoloji ve Embriyoloji ABD’da doktora ve Stereoloji alanında çalışmaları olmak”

Doçent kadrosu için başvuracak adaylar Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak olanlar ise ilgili Fakülte Dekanlıklarına ve Yüksek Okul Müdürlüklerine şahsen başvuracaklar, postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

 

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ!

Mersin Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Akademik Personel Bilgi Sistemine Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Mersin Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.