Edevlet.net

Milli Savunma Bakanlığı 10 Sürekli İşçi Alımı

Milli Savunma Bakanlığı 10 Sürekli İşçi Alımı

İlanı Veren Kurum: 1’inci Hava İkmal Merkezi Komutanlığı

Kadro Sayısı: 10 (on)

Kadro Unvanı: Aşçı (altı), Aşçı Yardımcısı (dört)

İlan Tarihi: 23 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 01 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Şube Müdürlüğü

Milli Savunma Bakanlığı, Eskişehir’de bulunan 1’inci Hava İkmal Merkezi Komutanlığı, 23 Ocak 2017 tarihli ilanıyla, TMSY statüsünde (Terör Olaylarının Sebep Ve Tesiri Sonucu Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan), daimi şekilde çalışacak, altı aşçı ve dört aşçı yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. İşe alımı yapılacak olan personel başvuruda bulunan adaylar kura yoluyla belirlenecek ve sınavla seçilecek.

Adayların en az İlkokul, en Lise ve Dengi Okul mezunu olmaları gerekiyor. Aşçı adayları; Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Aşçılık/Yiyecek İçecek Alanının Mutfak Bölümü Mezunu veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Belgesi / Ustalık Belgesine sahip olması, Aşçı Yardımcısı adaylarının ise; Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Yardımcısı Belgesi / Kalfalık Belgesine sahip olması şartı aranıyor.

Bu şartları taşıyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarih olan 23 Ocak 2017’den itibaren 10 (on) gün içinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapanlar arasından aday listelerinin belirlenmesi 10 Şubat 2017 tarihinde saat 15.30’da 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında (ESKİŞEHİR) noter kurası yoluyla yapılacak. İsteyen aday kura çekimini izleyebilir.  Noter kurası sonucu nihai listede yer alan adaylar, ” Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ” gereğince sınava tabii tutulacaktır.

İlan Metni ve Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.