Edevlet.net

Namık Kemal Üniversitesi 1 (Bir) Sözleşmeli Personel Alımı

Namık Kemal Üniversitesi 1 (Bir) Sözleşmeli Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Namık Kemal Üniversitesi

Kadro Sayısı: 1 (Bir)

Kadro Unvanı: Biyolog

İlan Tarihi: 4 Ocak 2016

Başvuru Tarihi: İlan tarihinden itibaren 15 (on beş) gün

Başvuru Adresi: Namık Kemal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Değirmenaltı Yerleşkesi /TEKİRDAĞ

Telefon: 0282 250 14 07 / 0282 250 14 12

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere, 4/B kapsamında Biyolog alacağını duyurdu. Adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan türü esas alınarak elemeye tabi tutulacaklar. KPSSP3 puanı en az 70 ( yetmiş) olması gereken adayların ayrıca, 657 sayılı devlet memuru kanunu ilgili maddelerinde bahsedilen şartları taşıyor olmaları gerekiyor.

Sözleşmeli biyolog adaylarının, fakültelerin Biyoloji veya Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans Programlarından mezun olması ve Moleküler Tıp Alanında Yüksek Lisans yapmış olması gerekiyor.

Namık Kemal Üniversitesinin 1( bir) sözleşmeli personel alımına ilişkin ilanın gazetede yayımlandığı tarih olan 04 Ocak 2017’den itibaren 15 (on beş) gün içinde başvuruda bulunan adaylar, işe kabul edilmeleri halinde işe kabul sözleşmesi imzalayacaklar. Sözleşmede yer alan şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmesi 1 (bir) ay içinde feshedilebilecek. Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olan müracaatlar, kurum tarafından incelenecek, beyan edilen KPSS puanı ÖSYM başkanlığından teyit edilecek ve sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 (yedi) iş günü içinde Namık Kemal Üniversitesi internet adresinde yayınlanacak. Adaylara posta yoluyla, yazılı ya da sözlü başka bir yolla tebligat yapılmayacağına ve başarılı olan adayın, işe başlamak için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgileri Namık Kemal Üniversitesinin internet adresinden takip etmesi gerektiğine dikkat çekmek isteriz. Atanmaya hak kazanan aday, sonuçların açıklandığı günden itibaren 15 (on beş) gün içinde;

– Nüfus cüzdanı fotokopisi,

– 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf,

– Mezuniyet belgesi (aslı veya noter onaylı sureti),

– Erkek adayların askerlik durumunu gösteren belge,

– 2016 Lisans KPSSP3 grubu sınav sonuç belgesiyle birlikte, Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat edecek.

Tekirdağ, Namık Kemal Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.