Edevlet.net

Namık Kemal Üniversitesi 40 Akademik Personel Alımı

Namık Kemal Üniversitesi 40 Akademik Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: 40 (kırk)

Kadro Unvanı: Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent

İlan Tarihi: 06 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2017

Başvuru Adresi: Namık Kemal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası Kat:8

Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Telefon: 0282 250 14 00

Namık Kemal Üniversitesi; Fen Edebiyat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Çorlu Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Veteriner Fakültelerinin çeşitli ana bilim dalları ve bölümlerinde mevcut Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent Kadroları için toplam 40 (kırk) öğretim üyesi alacağını ilan etti.  2547 Sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu
Başkanlığınca onaylanan Namık Kemal Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesi hükümlerine göre işe alımları gerçekleştirilecek olan adaylardan Profesör ve Doçent kadroları için başvuranların Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüde olup, adayların başvuracakları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri öz geçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi, Üniversitenin Öğretim Üyeliğine
Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesinde yer alan puanlama kriterlerine göre hazırlanmış Akademik çalışmalarının puanlanmış listesini ve yayın listesini (profesör adayları başlıca araştırma eserini belirtecek) ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını profesör adayları 6 (altı), doçent adayları ise 4 (dört) takım halinde vereceklerdir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar ise, başvurdukları bölüm ve ana bilim dalını belirten dilekçelerine
2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi, Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama
İlkeleri Yönergesinde yer alan puanlama kriterlerine göre hazırlanmış Akademik çalışmalarının puanlanmış listesi ve yayın listesini 4 (dört) takım dosya halinde vereceklerdir.

– Doktora diploması ile unvanlar yurt dışındaki kurumlardan alındıysa, Üniversitelerarası Kurul tarafından eşdeğerliliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
– Daha önce çalışıp ayrılmış bile olsa, bir kamu kurumunda çalışanlar çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyeceklerdir.
– Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür ve posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Namık Kemal Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükselme ve Atama İlkeleri Yönergesi İçin TIKLAYINIZ!

Namık Kemal Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlan Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.