Edevlet.net

Ömer Halisdemir Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alımı

Ömer Halisdemir Üniversitesi 15 Öğretim Üyesi Alımı

İlanı Veren Kurum: Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü

Kadro Sayısı: On beş

Kadro Unvanı: Profesör (iki), Yardımcı Doçent (on üç)

İlan Tarihi: 20 Ocak 2017

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2017

Başvuru Adresi:  Ömer Halisdemir Üniversitesi Merkez Kampüsü Bor Yolu 7. Km. Organize Sanayi Karşısı / NİĞDE

Telefon:  0388 225 26 71 – 2672

Niğde, Ömer Halisdemir Üniversitesi 20 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla 15 (on beş) öğretim üyesi alacağını duyurdu. Buna göre, Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi (yazının sonunda linkini bulabilirsiniz) hükümlerine göre ve 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği çerçevesinde, üniversitenin Tıp Fakültesine ait değişik bölüm ve ana bilim dallarında açık bulunan Profesör ve Yardımcı Doçent kadroları için Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (on beş) gün sürecek.

Daimi statüde olan Profesörlük kadrosu için başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartlara ve Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine sahip olması, Personel Daire Başkanlığının internet sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru
dilekçesine,

– Öz geçmiş,

– Nüfus cüzdan sureti,

– 2 adet fotoğraf,

– Doçentlik başarı belgesi,

– Yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek, Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adayların ise, 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlara ve Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine sahip olması gerekiyor. Yardımcı Doçent adayları, Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine,

– Özgeçmiş,

– Nüfus cüzdan sureti,

– 2 adet fotoğraf,

– Doktora belgesi,

– Yabancı Dil Belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca kabul edilen sınavların birinden 55 ve üzeri bir puana sahip olmak gerekiyor)

– Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı başvuru dosyasına ekleyerek Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ömer Halisdemir Üniversitesi İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru Dilekçeleri İçin TIKLAYINIZ!

Ömer Halisdemir Üniversitesi Yönergeler Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.