E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SGK EVRAK TAKİBİ

Evrak takip işlemlerinizi internet üzerinden de yapabilirsiniz. SGK evrak takibi işlemlerinde 4 çeşit evrak takibi vardır.

SGK evrak takibi işlemleri şunlardır:

  • Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi
  • 4C Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi
  • Evrak Kayıt ve Takip İşlemi
  • 2022 Evrak Takibi

Emeklilik İşlemleri SGK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

Emeklilik işlemleri SSK evrak takibi işleminizi internet üzerinden yapabilmek için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı giriniz. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızı giriniz. Yapabileceğiniz bu işlem sadece İstanbul için geçerlidir. Bunu dikkate alarak işleminizi gerçekleştiriniz.

Emeklilik İşlemleri SGK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik İşlemleri SGK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

4C emeklilik işlemleri evrak takibi sadece E-Devlet sistemi üzerinden yapılan bir sistemdir. E-Devlet sistemi üzerinden bu SGK evrak takibi işleminizi yapabilmeniz için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek alabilirsiniz.

4C emeklilik işlemleri SGK evrak takibi işleminiz için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. 4C emeklilik işlemleri evrak takibi işleminizi E-Devlet sistemi üzerinden gerçekleştirmiş bulunmaktasınız.

4C Emeklilik İşlemleri SGK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Evrak Kayıt ve Takip Sistemi Nasıl Yapılır?

Standart evraklarınızı takip edebileceğiniz SGK evrak takibi işlemidir. Evrak kayıt ve takip sistemi için aşağıda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada T.C. kimlik numaranızı ve kayıtlı olan evrakın kayıt yılını giriniz. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Evrak Ara” butonuna tıklayınız.

Evrak Kayıt ve Takip Sistemi İçin TIKLAYINIZ!

2022 SGK Evrak Takibi Nasıl Yapılır?

2022 SGK evrak takibi, malulluk evraklarınızı takip edebileceğiniz bir sistemdir. 2022 evrak takibi işleminiz için yazının sonunda verilen bağlantı adresine tıklayınız. Açılan sayfada Varide/Evrak numaranızı giriniz. Varide/Evrak tarihi seçeneğini doldurunuz. Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol ettikten sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız.

2022 SGK Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.