E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SGK HİTAP

Bu yazımızda sizlere SGK hitap uygulamasının ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatacağız. SGK hitap Emekli Sandığına bağlı olarak çalışan vatandaşların hizmetlerinin takibi için geliştirilen bir uygulamadır. SGK hizmet uygulamasını da SGK’nın diğer pek çok uygulamasında olduğu gibi internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede işleminizi gerçekleştirme süresi sadece birkaç dakikaya düşmüştür.

SGK Hitap Nasıl Kullanılır?

Sosyal Güvenlik Kurumu sigortalı çalışanların hizmetlerinin başladığı tarihten itibaren sigortalı olarak çalışan tüm memurların hizmetlerini takip edebilmek için SGK hitap uygulamasını geliştirmiştir. SGK, SGK hizmet uygulaması ile kurumlar arasındaki evrak gidiş gelişini azaltmayı hedeflemiştir. SGK hitap uygulaması sayesinde çalışanların hizmet bilgilerinde herhangi bir değişiklik olursa anında değişim yapılabilmekte, hizmet bilgileri her zaman güncel tutulabilmektedir. SGK hitap uygulaması sayesinde herhangi bir evrak kaybolması imkansız hale gelmiştir.

SSK hizmet takip uygulamasını kullanmak oldukça kolaydır. Öncelikle aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantı adresine tıklamalısınız. Karşınıza gelen sayfada bulunan kutucuklardan ilkine kullanıcı adınızı, ikincisine ise parolanızı yazarak sisteme giriş yapabilir, çalışanlarınızın hizmet bilgilerini güncel tutabilirsiniz.

SGK Hizmet Takip Projesi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.