E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SGK LABORATUVAR SONUÇLARI

Vatandaşların sağlık hizmetlerinden daha pratik bir şekilde yararlanmasını sağlamak amacıyla SGK laboratuvar sonuçlarının öğrenilebileceği bir uygulama hizmeti geliştirdi.

T.C. Kimlik Numarası İle SGK Laboratuvar Sonuçları Nasıl Öğrenilir ?

Daha önceleri çalışan veya emekli olan hastaların yapılan tahlil sonuçlarını öğrenebilmeleri için hastanenin verdiği tarihi beklemeleri gerekiyordu. SGK laboratuvar sonuçları ile tahlilin yapıldığı ve hastanenin size verdiği tarihten önce tahlil sonucuna ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken LabSorgulama adlı bir web sitesinden tahlil sonuçlarınızı öğrenmek.

  • SGK laboratuvar sonuçlarınızı öğrenebilmeniz için T.C. kimlik numaranız ve tahlil ile ilgili işlem numaranız yeterli olacaktır.
  • Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız ve yukarıda belirttiğimiz gibi sizden istenilen T.C. kimlik numaranız ve işlem numaranızı doğru bir şekilde yazarak gönder butonuna tıklayınız.
  • Kurumsal olarak sorgulama yapmak için ise aynı ekrandaki kurumsal sorgulama seçeneğine tıklayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. İşlem numarasının nerede yazdığı ise uygulamadaki ekranda belirtiliyor.

SGK Laboratuvar Sonuçları Sorgulamanızı Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

sgk rapor sorgulama

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet ali şungar dedi ki:

    sgk kadiköy erenköy fizik tedavideki tahlil sonuçlarını göeremiyorum.lütfen yardımçı olurmusunuz.