E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SİGORTA BAŞLANGICINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Sigorta başlangıcını nasıl öğrenebilirim diyorsanız bu yazımızda sigorta başlangıç tarihi nasıl öğrenilir size kısaca anlatacağız. Sigorta başlangıç tarihini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebileceğiniz iki site bulunmaktadır. Bir tanesi E-Devlet, diğeri ise E-SGM adlı sitedir. E-Devlet sitesinden yapılan işlemlerde şifre istenmektedir. Şifre 2 TL karşılığında PTT şubelerinden alınmaktadır.

E-SGM Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim?

E-SGM üzerinden işlem yapmak için yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden uyruğunuzu seçmeniz istenecektir. Uyruğunuzu seçiniz arkasından sizden istenilen kimlik bilgilerinizi doldurunuz. Daha sonra sorgula butonuna tıklayınız. Açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan hizmet bilgisi sekmesine tıklayınız. Daha sonra karşınıza bir alt seçenek olarak çıkacak 4A-4B hizmet bilgisi sekmesine tıklayarak buradan sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilirsiniz.

E-SGM Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim?

E-Devlet üzerinden işlem yapmak istiyorsanız yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan kimlik doğrulama işleminizi TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile tamamlayınız. Son olarak sorgula butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan sigorta başlangıç tarihinizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Sigorta Başlangıcını Nasıl Öğrenebilirim İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.