E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SSK GİRİŞ TARİHİ BULMA

SSK giriş tarihi özellikle emeklilik hakkında bize bazı bilgiler vermektedir. İşe başlamış olduğumuz tarihi öğrenerek emeklilik hesaplamamızı kolayca yapabiliriz. SSK giriş tarihi bulma işlemi internet üzerinden tek bir şekilde yapılmaktadır. Bu yol E-Devlet şifresi ile yapılmaktadır. Şimdi sizlere bu yöntemi kullanarak SSK giriş tarihini bulma konusunu anlatacağız. Eskiden Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olan kurumların sorgulama işlemleri yine SGK’nın resmi sitesi üzerinden E-SGM uygulaması ile gerçekleştirilmekteydi. İşlemler şifresiz olarak istenilen bilgileri girilmesi ile rahatlıkla yapılır durumdaydı. Fakat E-SGM sisteminin kapatılması ile birlikte artık sorgulama işlemleriniz bu sistem üzerinden gerçekleştirilememektedir.

E-SGM’nin yerine artık bünyesinde pek çok kamu sorgulama işlemlerinin bulunduğu E-Devlet sistemi üzerinden rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. SSK giriş tarih sorgulama işlemi de E-Devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Bu işlem ile birlikte emekli olma yaşınızı ya da emeklilik ile ilgili ne zaman olcağınız gibi pek çok bilgiye bu sorgulama işlemi ile erişebilirsiniz. Sıra beklemenize gerek kalmadan E-Devlet sistemi üzerinden yapacağınız SSK giriş tarihi bulma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında sorgulama işleminizi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK Giriş Tarihi Bulma Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden SSK giriş tarihi bulma işlemini yapabilmek için ilk olarak bir E-Devlet şifresine ihtiyaç duyulur. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra aşağıda sizlere vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfada ilk olarak Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Ardından T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak SSK giriş tarihini bulma işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK Giriş Tarihi Bulma İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.