E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SSK KİMLİK SORGULAMA

SSK kimlik sorgulama işlemi ile birlikte çalıştığınız süre boyunca ne kadar prim yatırdığınız öğrenebilirsiniz. Her çalışanın hayali bir gün emekli olmaktır. İşte bu hayali gerçekleştirmek için çalışan her birey sosyal güvenlik kurumlarından birine prim yatırır. İşte bu primlerin ne zaman başladığını yani işe giriş tarihinizin ne olduğunu öğrenmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İki farklı yoldan kullanım imkanı sunan uygulamayı bu yazımızda sizlere anlatacağız.

Şifresiz Olarak SSK Kimlik Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak şifresiz hizmet sunan SSK kimlik sorgulama uygulamasını anlatacak olursak bu uygulamadan yararlanmak için yapmanız gereken bölümün sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Daha sonra sizden uyruğunuz seçimini yapmanız istenecektir. Açılacak olan sayfada sizden istenilen bilgileri girdikten sonra artık işe giriş tarihi ve primleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şifresiz Olarak SSK Kimlik Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

TC Kimlik Numarası İle SSK Kimlik Sorgulama Nasıl Yapılır?

İkinci yol ise aşağıda verilen linke tıklamanız sonucu açılacaktır. Bu noktada sadece TC kimlik numaranız yeterli olacaktır. TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra kutucukta yer alan güvenli kodunu da girip ara butonuna basmanız yeterli olacaktır.

TC Kimlik Numarası İle SSK Kimlik Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.