E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

SSK RANDEVU

Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte birçok işimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. Daha önceleri SSK randevu alma işlemi için hastanelere gidip sıra beklemek zorunda kalıyorduk. Şimdi ise internet üzerinden randevumuzu istediğimiz gün, saat ve doktora alabiliyoruz. SSK randevu alma işlemi sadece internet üzerinden değil ayrıca ALO 182 randevu alma hattı ile de yapılabilir. Aşağıda vereceğimiz maddeleri takip ederek internet üzerinden ve ALO 182 üzerinden nasıl SSK randevusu alacağınızı öğrenebilirsiniz.

İnternet Üzerinden SSK Randevu Alma

İnternet üzerinden SSK randevu almak için öncelikle yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfadan Randevu Al butonuna tıklayınız. Eğer üye değil iseniz üye ol seçeneğine tıklayarak üye olunuz. Daha sonra tekrardan randevu al butonuna tıklayınız. Açılan sayfadan gitmek istediğiniz il ve hastaneyi seçiniz. Daha sonra hangi polikliniğe gitmek istiyorsanız seçiniz. Buradan doktor seçiminizi ve size ve seçtiğiniz doktorda uygun olan gün tarih ve saati seçip randevunuzu alınız. Eğer ki randevunuzu iptal etmek isterseniz randevu geçmişi butonundan randevunuzu iptal edebilirsiniz.

İnternet Üzerinden SSK Randevu Alma İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Alo 182 SSK Randevu Alma Hattı

Ev veya mobil cihazınızdan ALO 182 numarasını tuşlayınız. Burada operatör sizden birkaç kimlik bilginizi isteyecektir. Kimlik bilgilerinizi verdikten sonra hangi doktordan, hangi saat ve güne randevu almak istediğinizi belirterek SGK randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.