SSK'DAN NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM | E-Devlet

SSK’DAN NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM

Ülkemizde sigortalı olarak çalışan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de SSK’dan ne zaman emekli olabilirim konusudur. SSK‘ya bağlı kişiler SSK’dan ne zaman emekli olabilirim uygulamasına girerek emeklilik hakkında bilgi sahibi olabilirler. Günümüzde emeklilik hesaplamaları, emeklilik maaşı hesaplamaları ve pek çok sorgulama işlemleri internet üzerinden yapılabilmektedir. SSK ne zaman emekli olabilirim uygulamasına internet üzerinden giriş yapabilirsiniz. Şimdi sizlere SSK’dan ne zaman emekli olabilirim sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

SSK’dan Ne Zaman Emekli Olabilirim Uygulaması

SSK yani 4A sigortalıları ne zaman emekli olabileceğini öğrenebilmek için ilk olarak yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklamaları gerekmektedir. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada cinsiyetinizi ve malüliyet durumunuzu giriniz. Ardından doğum tarihinizi ve hizmete başlama tarihinizi giriniz. Erken yaşlanma durumunuz varsa bunu giriniz. Daha sonra SSK prim ödeme gün sayınızı, diğer sandıklara ait gün sayınızı gibi mevcut bilgilerinizi giriniz. Gerekli olan tüm bilgileri girdikten sonra Gönder butonuna tıklayınız.

4

Bu işlemlerden sonra SSK’dan ne zaman emekli olabilirim uygulamasına girebilir ne zaman emekli olabileceğinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

SSK’dan Ne Zaman Emekli Olabilirim Uygulaması İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. cebrail dedi ki:

    1974 dogumluyom işe giriş tarih 1990 da ben ne zaman emekli olurum prim tamam

    1. Hurcan Karatas dedi ki:

      52 yaşında emekli olabilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.