E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 54 Sözleşmeli Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Kadro Sayısı: 54 (elli dört)

Kadro Unvanı: Büro Personeli (kırk), Tekniker (on dört)

İlan Tarihi: 30 Ocak 2017

İlk Başvuru Tarihi: 06 Şubat 2017

Son Başvuru Tarihi: 10 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Ankara – İstanbul – İzmir – Bursa – Konya – Antalya – Diyarbakır – Erzurum – Trabzon -Samsun – Kayseri – Hatay – Gaziantep – Edirne – Van – Elazığ – Eskişehir – Denizli – Kastamonu – Sivas – Şanlıurfa-Yozgat illerinde bulunan Tapu Kadastro Bölge Müdürlükleri

Yazışma Adresi: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Dikmen Caddesi No:14
Bakanlıklar/ANKARA

Telefon : (0312) 4136528

Faks : (0312) 4136525

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, 30 Ocak 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, Merkez ve Taşra Birimlerinde istihdam edilmek üzere, büro personeli ve tekniker, 54 (elli dört) sözleşmeli personel alacağını duyurdu. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre işe alımı yapılacak olan personel, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli 28/06/1978 tarihli ve 16330 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan
Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-2 nci maddesinin (b) fıkrasına göre, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak değerlendirilecek.

Merkez ve taşra teşkilatında görev yapacak büro personeli kadrosu için müracaat edecek olan adayların, 4( dört) yıllık Yüksek Okullarının Tapu Kadastro bölümünden veya 2 (iki) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro / Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmaları gerekiyor.

Taşra teşkilatında görev yapacak tekniker kadrosunda görev alacak adaylar ise, 2 (İki) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun adaylar arasından seçilecek.

Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra teşkilatlarında açık bulunan büro personeli ve tekniker kadrolarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar;

  • Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu (Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü internet sitesinden edinilecek),
  • Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi,
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • KPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi (internet çıktısı) ile,

06 Şubat – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında mesai bitimine kadar, Ankara – İstanbul – İzmir – Bursa – Konya – Antalya – Diyarbakır – Erzurum – Trabzon -Samsun – Kayseri – Hatay – Gaziantep – Edirne – Van – Elazığ – Eskişehir – Denizli – Kastamonu – Sivas – Şanlıurfa-Yozgat illerinden birinde bulunan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerine şahsen başvuruda bulunacaklar. Kurum, posta ile yapılan başvuruları dikkate almayacak. Sözleşmeli Personel alımı ile ilgili tebligat mahiyetindeki tüm duyuru, ilan ve bilgilendirmeler, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlanacak, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Herhangi bir sınav uygulanmayacak işe alımlarda zamanında ve usule uygun şekilde başvuruda bulunan adaylar, KPSS (B) grubu puanları esas alınarak, büro personeli ve tekniker unvanları için ayrı ayrı, en yüksek puan alan adaydan başlayarak sıralanacak, ilan edilen boş kadro sayısı kadar asil ve yedek aday atanmaya hak kazanacak.
Atanmaya hak kazananların listesi ile aynı sayıda yedek aday listesi Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğünün web sitesinde yayınlanacak. Atamalarda adayların tercih ettikleri birimler göz önünde bulundurulacak.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.