E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

Tokat Şenyurt Belediyesi 1 Sözleşmeli Personel Alımı

İlanı Veren Kurum: Tokat Şenyurt Belediyesi

Kadro Sayısı: 1 (bir)

Kadro Unvanı: Bilgisayar Mühendisi

İlan Tarihi: 02 Şubat 2017

Son Başvuru Tarihi: 06 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Tokat Şenyurt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü

Telefon:  0356 284 40 90

Tokat Şenyurt Belediyesi, 02 Şubat 2017 tarihinde yayımladığı ilanla, kadro karşılığı sözleşmeli 1 (bir) Bilgisayar Mühendisi alımı yapacağını duyurdu. Kadın adayların tercih edildiği iş talebine başvuruda bulunmak isteyen adaylar 2 Şubat 2017 ile 6 Şubat 2017 tarihinde kendilerinden istenen belgelerle birlikte Tokat Şenyurt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaat edecekler. Sözlü sınavla elemeye tabi tutulacak olan adayların mutlaka Tokat, Şenyurt’ta ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Başvuruda bulunacak adaylardan istenen belgeler:

1-Diploma yada sureti,
2-Öz geçmiş,
3-Yerleşim yeri belgesi,
4-Nüfus cüzdanı fotokopisi.

Son başvuru tarihinin bulunduğu hafta içinde yapılacak olan sözlü sınavın günü, saati ve yapılacağı yer adaylara sonradan bildirilecek.

5393 sayılı Belediyeler Kanununun 49.maddesi gereğince işe alımı gerçekleşecek olan Kadro karşılığı sözleşmeli Bilgisayar Mühendisi adaylarının, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımaları ve herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı almıyor olmaları da aranan şartlar arasında.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.