E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

TÜBİTAK TÜSSİDE 12 Belirli Süreli Proje Personeli Alımı

İlanı Veren Kurum: Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü

Kadro Sayısı: 12 (on iki)

Kadro Unvanı: Proje Personeli

İlan Tarihi: 02 Şubat 2017

Son Başvuru Tarihi: 23 Şubat 2017

Başvuru Adresi: Barış Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:48 Gebze/KOCAELİ

Telefon: 0262 641 50 10-2102

E-Posta: tusside.insankaynaklari@tubitak.gov.tr

Yönetim bilimlerinde Araştırma – Geliştirme çalışmaları yapmak üzere kurulmuş olan ve faaliyetlerini TÜBİTAK’a bağlı olarak sürdüren Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü – TÜSSİDE, farklı eğitim ve donanımlara sahip 12 (on iki) AR-GE personeli alacağını duyurdu. Tüm adaylarda aranan genel şartlar;

a) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,
b) Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak,
c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak,
d) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar hariç; altı aydan fazla hapis cezası almamış olmak.

Kocaeli – Gebze’de görev yapacak olan personel talebine başvuruda bulunmak isteyen adayların, TÜSSİDE resmi internet adresinden “İş Başvuru Sistemi” ne kayıt olmak gerekmektedir. İş Başvuru Sistemindeki yönergeler izlenerek öz geçmiş oluşturulacak, tercih edilen pozisyonun referans kodu seçilerek, istenilen tüm evrak sisteme elektronik ortamda eklenecektir. Referans Kodu seçilmeden yapılan başvurular değerlendirilmeyecek ve bu başvuru sahipleri mülakata çağrılmayacak. Adaylar iki adet Referans Kodlu pozisyona başvurabilecektir fakat ikiden fazla
referans kodlu pozisyona başvuranların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır. İş Başvuru Sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru sırasında eksiksiz olarak girilmesi zorunlu olan belgeler şunlar:

  • Üniversiteye giriş sınavı sonuç belgesi ve üniversiteye giriş sınavı yerleştirme belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı),
  • Diploma veya çıkış belgesi fotokopisi (Lisans ve varsa üstü) (eğitimlerini yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarında tamamlayanlar için denklik belgesi),
  • Lisans transkript belgesi (varsa lisans üstüyle birlikte),
  • Yabancı dil sınav sonuç belgesi (veya eğitim dilinin %100 İngilizce olduğunu gösterir
    belge),
  • Deneyimi olan adaylardan çalışma belgesi ve sigortalı hizmet dökümü,
  • Erkek adaylar için, askerlik durumunu gösterir belge,
  • Proje referans ya da alınan eğitim belgeleri (TBTK.TUSSIDE.2017-1.01, TBTK.TUSSIDE.2017-1.03 ve TBTK.TUSSIDE.2017-1.05 referans kodlu pozisyonlar için zorunludur).

Adayların en geçen geç 23 Şubat 2017 tarihi saat 18:00’a kadar başvuru işlemlerini tamamlamış olmaları gerekiyor. Mülakat tarihi ve yeri adaylara daha sonraki bir tarihte bildirilecek. Başvuru süreciyle ilgili tüm gelişme ve duyurular TÜBİTAK Başkanlığının ve TÜSSİDE’nin internet sitelerinde ilan edilecek ve mülakata girmeye hak kazanan adayların elektronik posta adreslerine gönderilecektir.

Kendisinden istenen evrakı süresi içinde teslim eden adaylar, ağırlıklı mezuniyet ortalamaları ve üniversiteye yerleştirme sıraları göz önüne alınarak yapılan hesaplamaya göre elde edilen puan sıralamasına göre en yüksek puandan başlayarak, her bir referans kodu için alınacak eleman sayısının 5 (beş) katı kadarı sınava davet edilecektir. Eğer kurum gerekli görürse bu adaylar asıl sınav öncesinde, birim yetkilileri tarafından ön mülakata tabi tutulabilirler. Lisans öğrenimini yurt dışında tamamlayanlar ve doktora mezunu olan adaylar için ağırlıklı mezuniyet ortalamalarıyla yapılan hesaplama uygulanmayacak, bu adaylar ayrıca değerlendirilecekler.

Yedi ayrı referans koduyla sınıflandırılan ve her biri farklı eğitim, deneyim ve beceriler gerektiren AR-GE araştırmacı pozisyonları için yayımlanmış olan ilanın dikkatle incelenmesi ve kurumun internet sitesinin düzenli olarak takip edilmesi adayların yararına olacaktır.

TÜBİTAK İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

TÜSSİDE İş Başvuru Sistemine Kayıt Olmak İçin TIKLAYINIZ!

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.