Bayilik Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar 2024 Fiyatları ve Şartları

Su Bayiliği Veren Firmalar - Fiyatları ve Şartları, Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar, Bedelsiz Su Bayiliği Veren Firmalar, Su Bayilik Fiyatları, Su Bayiliği Bedeli ve Fiyatları, Su Bayileri Kazancı, Su Bayiliği Nasıl Alınır? Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ve daha fazla sorunun cevabı yazımızda...

Su Bayiliği Veren Firmalar – Fiyatları ve Şartları; Yaşam kaynağımız olan su, ülkemizde çok fazla kullanılan içeceklerden biridir. Siz de bu denli tüketilen içeceklerden biri olan su için su franchise veren firmalardan düşük maliyetlerle su bayiliği satın alarak, kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Su bayiliği veren firmaların her birinin şartları birbirinden oldukça farklı olduğundan size uygun olan bir firmayı tercih etmelisiniz.

Biz de bu yazımızda sizler için su bayiliği veren firmalardan ve başvuru şartlarından bahsedeceğiz. Siz de işletmeniz için uygun ve düşük maliyette su bayiliği veren firma arıyorsanız bu makale tam size göre!

Su Bayiliği Veren Firmalar – Fiyatları ve Şartları, Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar, Bedelsiz Su Bayiliği Veren Firmalar, Su Bayilik Fiyatları, Su Bayiliği Bedeli ve Fiyatları, Su Bayileri Kazancı, Su Bayiliği Nasıl Alınır? Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ve daha fazlası hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz…

İşte oldukça karlı ve düşük maliyete su bayiliği veren firmalar sizlerle birlikte…

Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Başvurusu – Fiyatları ve Şartları

su bayiliği veren firmalar
su bayiliği veren firmalar

Su Bayileri Ne İş Yapar?

Ev ve iş yerlerine suya ihtiyacı olan kişiler için damacana boyutundaki hazır suların teslim hizmetini gerçekleştiren su bayileridir. Müşteriler bu tür iş yerlerine giderek hazır su almak yerine daha çok bayinin online web sitesinden su siparişlerini vermektedir. Su bayileri de hazır suların siparişlerini karşılamak adına birçok personeli yönlendirmektedir.

Su Bayiliği Bedeli ve Fiyatları

su bayiliği bedeli ve fiyatı
su bayiliği bedeli ve fiyatı

Siz de insanların en çok ihtiyacı olan su ihtiyacını karşılamak için bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Su bayiliğini açmak istiyorsanız su bayiliği veren firmalardan destek almalı ve işletmenizi bu doğrultuda açmalısınız.

Su bayiliğini almak sanıldığı kadar yüksek maliyet isteyen bir iş değildir.  Siz de su bayiliği almaya karar verdiğinizde bayi fiyatlarının firmadan firmaya göre değişiklik göstereceğini göreceksiniz. En düşük maliyetli alabileceğiniz su bayi bedel fiyatı 50 bin civarında olacaktır. Ayrıca büyük bir markanın bayisini alacaksanız bu fiyat daha da yükselebilmektedir.

Su Bayileri Ne Kadar Kazanır?

su bayiliği kazancı
su bayiliği kazancı

Su bayilerinin kar marjları diğer işlere oranlara daha düşük kaldığı söylenebilir. Kar marjı 30 civarında olan su bayilerinden birini de siz açarak işletebilir ve sürümden kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca işlettiğiniz su bayisinden bu oranda kar marjı elde etseniz bile potansiyel olarak bakıldığında oldukça iyidir. Yani kısaca ifade etmek gerekirse siz de 30 kar marjı kazansanız da önemli bir gelir kaynağı elde etmiş oluyorsunuz.

Ortalama 19 litreden satışa sunulan damacana hazır suyun ücreti 42 ile 45 lira arasında değişiklik göstermektedir. Bir damacana hazır suyun satışından siz bir işletme olarak 9 TL civarında kar elde etmiş oluyorsunuz.

Günlük 19 litreden 30 damacana suyun satıldığını varsayalım. Her damacana sudan 9 lira kar elde ettiğinize göre 30 damacanadan da ortalama 270 lira kazanırsınız. Oldukça karlı ve düşük sermaye ile yapılabilecek bir iş fikri olduğundan siz de tercihinizi su bayiliğinden yana kullanarak bir işletme açabilirsiniz.

Müşteri kitlesi tamamen oturan bir su bayisinin günlük ortalama siparişi binin üstünde olacaktır. Sizde ofislerle anlaşma yaparak cironuzu katlama şansı elde edebilirsiniz.

 Su Bayiliği Veren 7 Firma

Su bayiliği veren firmaların arasında çok satılan ve sipariş alanlar daha yüksektedir. Su bayiliği veren firmaların bazıları ücretsizken bazıları da belirli bir ücret karşılığında sunulmaktadır. İşte su bayiliği veren firmalar aşağıdaki şekildedir:

  • Erikli Su
  • Giy onları
  • Mecidiye Su
  • Atlantis Su
  • Elmacık Su
  • Sırma Su
  • Abant Su

Yukarıda listelenen su markalarını sunan firmalardan su bayiliği alabilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar – Sermayesiz Bayilik Fırsatları

Hadi gelin su bayiliği veren firmalara daha detaylı ve yakından bakalım:

Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır?

erikli su bayiliği
erikli su bayiliği

Erikli su bayiliği almak isteyen girişimcilerin başvurması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Erikli su firmasının web sitesinde yer alan ön başvuru formu aracılığıyla bayilik başvurunuzu gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca erikli su bayilik başvurusu için abonelik ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

Erikli su firmasının girişimcilere sunduğu başvuru şartları arasında dağıtım adına kamyonet, bunun yanı sırada malzemelerin koyulması için de depo yer alır.

Saka Su Bayiliği Nasıl Alınır?

saka su bayiliği
saka su bayiliği

 Saka su firmasında da su bayiliği almak için web sitesine gidip ön başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Saka su firmasının bayilik alabilmek için istediği koşullarda diğer firmalarla hemen hemen aynıdır.

Siz de saka su bayiliğini satın almak istiyorsanız işi yönetmek için temel alt yapınızın olması gereklidir. Saka su firması bayilik açabilmek için dükkân ve dağıtım elemanı gibi temel koşullar sunmaktadır.

Elemanlara başlangıç aşamasında eğitim veren saka su firması satın aldığınız bayinin ilerlemesi için broşür ve magnetler gibi temel şeyleri karşılamaktadır.

Mecidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

mecidiye su bayiliği
mecidiye su bayiliği

Siz de bir girişimci olarak su bayiliği satın almak istiyorsanız tercihinizi mecidiye su firmasından yana kullanabilirsiniz. Su bayiliğini satın alabilmek için İnternet üzerinden kendinize ait kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra başvuruda bulunabilir ve geri dönüş yapmalarını bekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra

+90 442 645 20 89 nolu telefon ya da [email protected] adresinden bilgilerinizi göndererek ön başvuruda bulunma imkânına sahipsiniz.

Atlantis Su Bayiliği Nasıl Alınır?

atlantis su bayiliği
atlantis su bayiliği

Siz de Atlantis su bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız firmanın kendi resmi web sitesinden ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca ister 352) 232 20 30 numaradan isterseniz de [email protected] adresinden de kişisel bilgilerinizi doldurarak ön başvuruda bulunabilir ve başvurunuzun kabul edilmesini bekleyebilirsiniz.

Elmacık Su Bayisi Nasıl Alınır?

elmacık su bayiliği
elmacık su bayiliği

Elmacık su bayiliği almak isteyen girişimcilerin yapması gereken tek unsur İnternet üzerinden başvuruda bulunmaktadır. Elmacık su firması ekstra bir şart koşmadığından sadece başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Ayrıca elmacık su bayisi alabilmek için de ön başvuruda bulunmanıza da gerek yoktur.

Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır?

sırma su bayiliği
sırma su bayiliği

Sırma su bayiliğini almak isteyen girişimciler için sunulan şarlar arasında yaşadığı il veya ilçede tek olması gerektiğidir. Girişimcinin bulunduğu şehirde başka sırma su bayisinin varlığını kontrol etme şartı koyulmuştur. Bunun yanı sıra girişimcilerin dağıtım yapabilmesi için kamyonet tarzı araçlarının olması istenmektedir.

Abant Su Bayiliği Nasıl Alınır?

abant su bayiliği
abant su bayiliği

Siz de Abant su bayiliğini almak isteyen bir girişimciyseniz firmanın İnternet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca 0 (212) 872 56 29 telefon numarasından da isterseniz bayilik ön başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerikte su bayiliği veren firmalardan bahsettik. Siz de her insanın daimi olarak ihtiyacı olan su için bayilik almak istiyorsanız içeriğimizde yer alan su bayiliği veren firmalardan birini seçebilir ve işletmenizi açabilirsiniz. Bazı firmalar düşük sermaye bazı firmalar da ücretsiz bir şekilde bayilik vermektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu