Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2024 Sermayesiz Bayilik Fırsatları

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar, Kadın Girişimcilere Bayilik Veren Firmalar, Param Yok Bayilik Almak İstiyorum, Kafe İşletmek İçin Ücretsiz Verilen Bayiler, Dükkan Açmak İsteyenlere Ücretsiz Verilen Bayilikler, Yeni İş Kurmak İsteyenlere Verilen Ücretsiz Bayilikler, Anahtar Teslim Bayilik Veren Firmalar hakkında tüm detaylar ve daha fazlası yazımızda...

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar; Siz de bir girişimciyseniz ve iş kurmak için yeterli sermayeye sahip değilseniz ücretsiz bayilik veren firmalarla anlaşıp kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Firmalar, bayileri tamamen ücretsiz vermez. Sadece size kullanmanız için bayilik ismini ücretsiz olarak sunar. Firmalar açacağınız işletme iççin ürün alımlarında ya da kurulumunda maddi açıdan bir rol oynamamaktadır.

Bizde bu yazımızda sizlerin işlerinizi daha kolay kurabilmeniz için ücretsiz bayilik veren firmalardan bahsedeceğiz.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar, Kadın Girişimcilere Bayilik Veren Firmalar, Param Yok Bayilik Almak İstiyorum, Kafe İşletmek İçin Ücretsiz Verilen Bayiler, Dükkan Açmak İsteyenlere Ücretsiz Verilen Bayilikler, Yeni İş Kurmak İsteyenlere Verilen Ücretsiz Bayilikler, Anahtar Teslim Bayilik Veren Firmalar hakkında tüm detayları ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz…

Siz de kendi işinizi kurmak için yeterli sermayeye sahip değilseniz ve yine de bayilik almak istiyorum diyorsanız bu makale tam size göre! İşletmeniz için ücretsiz bayilik veren firmaları öğrenmek istiyorsanız aşağıya kaydırmanız yeterli.

Para Kazandıran Uygulamalar – Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Ücretsiz Bayilik Nedir?

ücretsiz bayilik
ücretsiz bayilik

Günümüzde birçok girişimci ücretsiz bayilik kavramını çok yanlış bilmektedir. Yeni bir iş kurmak isteyen kişiler hiçbir ücret ödemeden işletmelerine kavuşacaklarını düşünse de durum tam olarak öyle değildir.

Siz bir girişimci olarak yeni bir iş kurmaya başladığınızda açtığınız işletmenin ürünlerini ve resmi işlemleri kendinizin yapması gereklidir. Ücretsiz bayilik veren firma, sizden bayilik için sadece hiçbir ücret ya da bedel talep etmez.

Ücretsiz bayiliği kısaca bir örnekle ifade etmek gerekirse; herhangi bir baklava bayiliğinin ücretsiz verildiğini varsayalım. Firma sizin baklava bayiliğinizi tamamen ücretsiz kurmaz. Siz açacağınız baklava bayiniz için gerekli olan tüm malzeme ve ihtiyaçları satın alırsınız. Firma size işletmenizi kurabilmek için ücretsiz bayilik hizmeti sunar.

Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır?

ücretsiz bayilik veren firma
ücretsiz bayilik veren firma

Günümüzde siz de ücretsiz bayilik alabilmek için izlemeniz gereken bir takım adımlar mevcuttur. Ücretsiz bayilik alabilmek için sizde aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

 • Ücretsiz bayilik almak için seçeceğiniz firma hakkında detaylı bilgi edinin.
 • İşletmenizi seçin ve bayilik sözleşmesini yapın.
 • Dükkân kurulumunu yaparak işletmenizi açın.

Tüm bu yollar bütün firmalarla hemen hemen aynı özellikler gösterdiğinden siz de ücretsiz bayilik seçerken oldukça dikkatli olmalısınız.

Hadi şimdi gelin birlikte ücretsiz bayilik alırken yapılması gereken adımlara bakalım:

Ücretsiz Bayilik İçin Seçeceğiniz Firma Hakkında Detaylı Bilgi Edinin!

Siz de yeni bir iş kurmak için ücretsiz bayilik almak istiyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda ücretsiz bayilik hizmeti veren firmalarla iletişime geçmeli ya da firma hakkında detaylı bilgi edinilmelidir.

İşletmenizi doğru yönetmek ve büyütmek açısından firmalarla haberleşerek işiniz için ücretsiz bayilik hizmeti verip vermediğini öğrenebilirsiniz. Ya da firmaların hangi işler için ücretsiz bayilik hizmeti verdiğini öğrendikten sonra sizde o işler üzerinde bir işletme açmayı deneyebilirsiniz. 

İşletmenizi Seçin ve Bayilik Sözleşmesini Yapın!

Ücretsiz bayilik hizmeti veren firmalar hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunuza göre artık sırada iş yapacağınız işletmeyi seçmek kaldı. İlgi alanlarınıza ve yeteneklerinize göre bir işte karar kılarak işletmenizi seçmelisiniz.

Anlaştığınız firma ile de ücretsiz bayilik sözleşmesini imzaladığınızda firmanın sunduğu tüm ücretsiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Dükkânın Kurulumunu Yaparak İşletmenizi Açın!

Artık sizde yapacağınız iş için dükkân kurulumunu yapabilirsiniz. Bir açılış gecesi düzenleyerek siz de dükkânınızın bir diğer adıyla işletmenizi açabilir ve indirim ya da kampanya düzenleyerek potansiyel müşteri elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Bayilik Veren 10 Firma

Sizler için rehber olarak hazırladığımız bu yazıda Türkiye’de ücretsiz bayilik hizmeti veren 10 firmayı araştırdık ve derledik.

Siz de ücretsiz bayilik almak istiyorsanız aşağıda yer verdiğimiz firmalarla irtibat kurarak bayilik süreçlerinin nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hadi gelin birlikte ücretsiz bayilik veren 10 firmaya daha yakından ve detaylı olarak bakalım:

 • Gazi Baklava
 • HARİTA
 • Elazığlı Çiğköfte
 • DOIS Döner
 • Lover Parfüm
 • Hayal Kahvesi
 • TABİBİM
 • Samsonite Çanta
 • Sana Döner
 • Tarihi Antep Çiğköftecisi

Yukarıdaki listelenen firmaların hepsi ücretsiz bayilik hizmeti sunmaktadır. Siz de ücretsiz bayilik hizmetinden yararlanmak için yukarıda yer alan firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar – Yüksek Kazanç Fırsatı

Gazi Baklava

Şanlıurfa merkezli olan Gazi Baklava markası, işletmelere ücretsiz bayilik hizmeti sunmaktadır. Şube sayısında artış göstermek için franchise sağlayan firma, ücretsiz bayilik hizmeti vermektedir.

Siz de yeni bir işletme kurma içerisindeyseniz markanın gücünü ortaya çıkaran bu firmayla iletişime geçebilir ve ücretsiz bayilik seçenekleri noktasında bilgi sahibi olabilirsiniz.

gazi baklava
gazi baklava

HARİTA

Günümüzde otomotiv datası hizmeti sağlayan en büyük firmalardan biri olarak da karşımıza CARDATA çıkmaktadır. Siz de yeni bir iş kurmak istiyorsanız ve firmaların ücretsiz bayilik hizmetinden yararlanmak istiyorsanız tercihinizi CARDATA firmasından yana kullanabilirsiniz.

Alt yapısı oldukça sağlam olan CARDATA firmasının ücretsiz bayilik hizmeti özellikle de araç alım satım yapmak isteyen firmalar için oldukça idealdir.

Elazığlı Çiğköfte

Çiğköfte sektöründe ücretsiz franchise hizmeti veren firmalardan biri de Elazığlı çiğ köfte olarak karşımıza çıkmaktadır. Elazığlı çiğ köfte de kendi işinizi kurmak için bayilik bedeli ödemenize gerek kalmadığı için siz de az bir sermaye ile işletmenizi açma şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca çiğ köfte firması açmak istiyorum diyorsanız ve elinizde de belli bir miktarda sermayeniz varsa Elazığlı çiğ köfte firması aracılığıyla işletmenizi kurmak için ilk adımı atabilirsiniz.

elazığlı çiğköfte
elazığlı çiğköfte

DOIS Döner

Döner sektörüne girmek için yeni bir işletme kurmak istiyor ancak ücretsiz bayi bulamıyor musunuz? O halde doğru adrestesiniz! Aradığınız ücretsiz bayilik hizmeti veren firma burada!

Siz de kendi işletmenizi kurmak istiyorsanız DOIS döner aracılığıyla franchise hizmetinden faydalanabilir ve ücretsiz bayilik alma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bayilik seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizde DOIS döner ile irtibata geçebilirsiniz.

dois döner
dois döner

Lover Parfüm

Günümüzde parfüm sektörü her geçen gün artarak gelişmekte ve çok fazla hızlı talep edilmektedir. Siz de bir parfüm dükkânı açmak istiyorsanız ücretsiz bayilik hizmetinden yararlanabileceğiniz firmalardan birisi de Lover parfüm olacaktır.

Hayal Kahvesi

Yıllardan beri canlı müzik ve yemek hizmeti veren işletme son zamanlarda ise bayilik hizmeti vermeye başlamıştır. Firma belirli bir süre için ücretsiz bayilik hizmeti sunmaktadır. Siz de bu süreci iyi değerlendirerek yeni bir işletme kurmak için ya da ek iş fikri olarak firmadan ücretsiz bayilik talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz bayilik alabilmek içim firmanın kendi web site adresine başvuruda bulanmalısınız.

hayal kahvesi
hayal kahvesi

TABİBİM

Aktar sektöründe oldukça aktif bir şekilde hizmet veren bir marka olduğu için siz de kuracağınız işletme için ücretsiz bayilik almak için iletişime geçebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle de sizde işlek bir caddede açacağınız aktar işletmeniz için tercihinizi MY TABİB firmasından yana kullanabilirsiniz.

Samsonite Çanta

Çanta sektöründe bir işletme açmak istiyorsanız ücretsiz bayilik iççi Samsonite çanta firmasını tercih edebilirsiniz. Yeni bir ücretsiz bayilik kampanyası başlatmayı hedefleyen Samsonite çanta firmasının ücretsiz bayilik kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz.

samsonite çanta
samsonite çanta

Sana Döner

Siz de döner sektöründe yer edinmek istiyorsanız Sana döner firmasından bayilik bedeli olmadan bir bayilik elde edebilir ve işletmenizi açabilirsiniz. Sana döner firmasında bir şube açılımı için 70 bin TL sermayenin olması gereklidir.

Tarihi Antep Çiğköftecisi

Çiğköfte sektöründe siz de bir dükkân açmak istiyorsanız bayilik bedeli istemeyen Tarihi Antep çiğköftesini tercih edebilirsiniz. Firma Türkiye’de bulunan bütün bölgelere bayilik desteği sunmaktadır.

 

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içerikte ücretsiz bayilik veren firmalara değindik. Sizde kendinize ait bir işletme açmak istiyorsanız içeriğimizde yer alan firmalardan birini tercih edebilir ve ücretsiz bayilik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu