İş Fikirleri

Para Kazandıran Uygulamalar 2024 Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar - Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar, Güvenilir Para Kazandıran Uygulamalar, Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar, Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar, Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar, En Çok Para Kazandıran Uygulamalar, Türkiye'de Para Kazandıran Uygulamalar ve daha fazlası yazımızda...

Para Kazandıran Uygulamalar – Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar; Günümüzde birçok uygulamadan artık para kazanabilmek mümkün. Sizde uygulamalar aracılığı ile para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için kullanabileceğiniz yüzlerce uygulama mevcut olarak bulunuyor. Uygulamaların çoğunluğu görev yap kazan mantığında olduğu için güvenilir olup olmadığını anlayamayabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar – Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar, Güvenilir Para Kazandıran Uygulamalar, Telefondan Para Kazandıran Uygulamalar, Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar, Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar, En Çok Para Kazandıran Uygulamalar, Türkiye’de Para Kazandıran Uygulamalar ve daha fazlası hakkında tüm detaylı ve güncel bilgileri sizler için yazımızda paylaştık…

Sizler için güvenilir ve gerçek para kazandıran uygulamalardan tek tek bahsedeceğiz. Siz de uygulama kullanarak para kazanmak istiyorsanız makaleyi aşağı kaydırmaya devam edin.

Letgo’dan Para Kazanma – En Çok Satılan Ürünler

para kazandıran uygulamalar
para kazandıran uygulamalar

Güvenilir ve Gerçek Para Kazandıran Uygulamalar

Siz de para mı kazanmak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz! Aradığınız para kazanma yöntemleri burada olabilir!

Sizde uygulamalar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Düzenli olarak para kazandıran piyasada birçok uygulama mevcuttur. Ancak seçeceğiniz uygulama güvenilir olmalıdır. Ayrıca gerçek para kazandırma özelliğinin olması gerekir. Hadi gelin birlikte gerçek para kazandıran uygulamalara bakalım:

 • Tik Tok
 • İnstagram
 • Telegram
 • Youtube
 • Twitch

Tik Tok

tik tok
tik tok

Son zamanlarda oldukça popüler sosyal medya platformlarından birisi olarak karşımıza çıkan Tik tok sayesinde artık para kazanabilmek mümkündür. Peki, Tik Tok ile nasıl para kazanılır?

Tik Tok sosyal medya platformunda para kazanmak istiyorsanız ilk yapacağınız şey bir hesap açmak olacaktır. Daha sonraki hedefinizse videolar paylaşarak takipçi kitlesi elde etmek için uğraşmalısınız.  Belirli bir takipçiye ulaştığınızda sizde yayıncılık yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnstagram

i̇nstagram
i̇nstagram

Dünya çapında büyük bir kitleye sahip olan ve para kazandıran uygulamalar arasında İnstagram’ da yer alır. Sizde insanların ilgisini çekebilecek bir konuda içerik üretmeye başlayarak kitlenizi büyütebilir ve İnstagram üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Markalarla çalışarak sponsor ürünleri deneyerek sattığınız ürünlerden komisyon kazanabilirsiniz. Ya da yayın açarak insanların size hediye yollamasıyla para kazanabilirsiniz.

Telegram

telegram
telegram

Açık kaynaklı anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram uygulamasıyla çeşitli yollarla para kazanılabilir. Peki, Telegram ile nasıl para kazanılır?

Telegram üzerinde kanallarda ya da gruplarda hizmetlerinizi ve ürünlerinizi pazarlayarak geniş kitlelere ulaştırabilir ve müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Telegram uygulamasında kanallarınızda ya da gruplarınızda reklam ve ücretli gönderiler yayınlayarak para kazanmak oldukça meşhur yöntemlerden biridir.

Youtube

youtube
youtube

Her geçen gün kullanıcı sayısı artarak milyonlara ulaşan Youtube platformunu, birçok kişi gelir kapısı haline getirmiştir. Sizde Youtube üzerinde kazanılan paralara karşın bir şeyler yapmak istiyorsanız içerik üreticisi olmaya başlayabilirsiniz. Sadece para kazanmak amaçlı açılan Youtube hesapları bir süre sonra patlak verebilir.

Sizde yapmaktan hiç bıkmadığınız ve sürekli olarak keyif aldığınız konularda içerik üreterek para kazanabilirsiniz. Ayrıca hemen para kazanmanız mümkün olmayabilir. Sizde doğru stratejileri uygulayarak ve haftada düzenli olarak içerik üreterek zamanla takipçi kitlenizi oluşturabilir ve yavaş yavaş büyüyebilirsiniz.

Twitch

twitch
twitch

Para kazandıran uygulamalardan bir diğeri de Twitch uygulamasıdır. Twitch, yaptığınız yayınlarda insanların sizi izlemesine olanak tanıyan bir platform olarak bilinir. Sizde Twitch platformunda yayında şarkı söyleyerek insanları eğlendirebilir ya da oyun oynayarak keyifli anlar yaşanmasını sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Ya da sadece insanlarla sohbet ederek de insanların canlı yayında attığı hediyelerle para kazanabilmeniz mümkündür. Yaptığınız yayınlarda insanların ilgisini çekebilirseniz sizde yüksek meblağlar kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazanma yöntemleri arasında anket doldurmakta vardır. Sizde uygulamalar aracılığıyla çeşitli anketler doldurabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak için kullanabileceğiniz birçok uygulama vardır. Sizde anket doldurmaya başlamadan önce kullanacağınız uygulamaların gerçekten para kazandırıp kazandırmadığını ve güvenilirliğini araştırmalısınız.

Hadi gelin birlikte anket doldurarak para kazanabileceğiniz uygulamalara bakalım:

 • Swagbucks
 • Google Ödüllü Anketler
 • Anket Cepte
 • Havucum
 • Userfeel

Swagbucks

swagbucks
swagbucks

Dünya çapında çok sık indirilen ve sevilen anket doldurma uygulamalardan biri de Swagbucks olarak karşımıza çıkar. Sizde Swagbucks ile para kazanabilirsiniz. Uygulamayı ilk yüklediğinizde zaten size bonus olarak 10 dolar verecektir.

Uygulamada yer verilen anket doldurma ya da reklam izleme görevlerden birini seçerek sizde dolar üzerinden para kazanabilir ve 25 dolar kazandığınızda da parayı hesabınıza rahatlıkla çekebilirsiniz.  Ayrıca parayı çekmek yerine hediye kartı olarak da kullanabilirsiniz.

Dolap’ta En Çok Satılan Ürünler – Kazandıran Ürün Fikirleri

Google Ödüllü Anketler

google-anket-ödülleri
google-anket-ödülleri

Güvenilir para kazandıran anket doldurma uygulamalarından biri de Google Ödüllü Anketlerdir. Birçok firma ve markanın uygulamanın içerisinde yer verdiği anketleri doldurarak siz de para kazanabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması, görev yap kazan mantığında ilerlediği için haftalık olarak belirli sayıda anket yollamaktadır.  Çok fazla anket olmasa da öğrenciyseniz harçlık çıkarmak için kullanabileceğiniz ideal uygulamalardan birisidir. Uygulamadan faydalanmak istiyorsanız tek ihtiyacınız olan şey indirip üye olmaktır.

Anket Cepte

anket cepte
anket cepte

Anket Cepte, para kazanabileceğiniz güvenilir uygulamalar arasında alır. Adından da anlaşılacağı üzere, Anket Cepte uygulamasında sizde oturduğunuz yerden anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinde ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.

Sadece uygulamayı indirmek ve üye olmak şartı gereklidir. Uygulamaya üye olmanız halinde her gün size belirli miktarda anket gönderilecek ve sizden anketleri doldurmanız istenecektir. Her anketin para değeri birbirinden farklıdır. Genelde anket değerleri 3,5,10 TL şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca Anket Cepte uygulamasında katılabileceğiniz anketleri görmek istiyorsanız Anketler bölümüne tıklayarak Katılabileceğim Anketler kısmından ulaşabilirsiniz. Size uygun olmayan anketlere giremiyorsunuz. Giremediğiniz anketler içinde uygulama 50 krş. vermektedir.

Havucum

havucum
havucum

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz uygulamalardan biri de Havucum uygulamasıdır. Sizde Havucum uygulamasında anket doldurarak para kazanabilme şansına sahipsiniz. Firma ve şirketlerin yayınladığı anketlere Havucum uygulamasından ulaşabilir ve anketleri doldurdukça da belirli miktarda hesabınızda havuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey Havucum uygulamasını indirmek ve üye olmaktır. Gerisi oldukça basittir. Ayrıca uygulama içerisinde biriktirdiğiniz puanları paraya çevirerek banka hesabınıza havale edebilirsiniz.

Userfeel

userfeel
userfeel

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz uygulamalar arasında listenin son sırasında Userfeel uygulamasına yer verdik. Userfeel uygulamasında web sitelerin kullanışlığı hakkında olumlu ya da olumsuz eleştiri bırakarak para kazanıyorsunuz.

Ayrıca uygulama içerisinde bulunan her testi çözmeniz size yaklaşık 10 dolar kazandıracaktır. Anketler çok uzun olmadığından 5 ile 10 dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Uygulama üzerinden kazandığınız paraları Paypal üzerinden alabilmeniz mümkündür.

Userfeel uygulamasına üye olduktan sonra yaptığınız görevi bitirmeden sesiniz ve görüntünüz kaydedilir ve ekip tarafından gösterdiğiniz performans oylanır. Sizde yeterli çaba ve yüksek performans gösterirseniz ön plana çıkma şansınız yükselecek ve testlere katılma oranınız daha çok artacaktır. Böylece sizde bu uygulamadan iyi paralar kazanabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, evet duydunuz! Piyasada yürüyerek para kazandıran birçok uygulama mevcut. Sizde aralarından güvenilir olanlarını bularak para kazandırıp kazandırmadığını deneyebilirsiniz. Pek çok iş fikirlerinin yanında bu uygulamalar da işinize yarayacaktır.

İşte, birbirinden muhteşem yürüyerek para kazandıran uygulamalar sizlerle birlikte…

 • Sweatcoin
 • Kanıt

Sweatcoin

Sizde yürüyerek para kazanmak istiyorsanız Sweatcoin uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulamadan para kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey Sweatcoin uygulamasını yüklemek ve yürümeye başlamaktır.

Telefonunuzun adım ölçerini ve GPS’ sini açtığınız takdirde uygulama attığınız adımları algılamaya başlayacaktır. Attığınız adımları hesaplayarak uygulama içerisinde ne kadar Sweatcoin biriktiğini görebilir ve paranızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Ayrıca uygulama içerisinde biriken sweatcoinleri sizde spor malzemesi almak için kullanabilir ya da hediye çekine çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulamanın sunduğu bir diğer avantaj da hem İOS hem de Android işletimli cihazlarda kullanılmaktadır.

Evidaiton

Yürüyerek para kazanma şansı sunan uygulamalardan bir diğeri ise Evidaiton olarak karşımıza çıkar. Sizde adım atarak ya da anketlere katılarak para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Uygulamadan para kazanma yöntemi sadece bunlarla sınırlı değil.

Tweet atarak da puan toplayabilir ve 10 bin puan elde ettiğinizde de 10 dolar kazanmış olursunuz. Bunun yanı sıra kazandığınız paraları da Pay pal hesabınızdan rahatlıkla çekebilirsiniz.

 

Sizler için hazırlamış olduğumuz para kazandıran uygulamalar öneri listemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizin de temel hedefiniz para kazanmaksa ve uygulamalar üzerinden belirli gelir elde etmek istiyorsanız içeriğimizde yer alan para kazandıran uygulamalardan birini seçerek denemeye başlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu