Devlet Destekli

Devlet Destekleri; Devletin kurumlarınca yatırım, istihdam ya da ekonomik büyüme sağlama amaçlı kullanılan araçlar demektir. Devlet hem devlet teşvikleri hem de özel teşviklerle vatandaşa yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ülkemizde hemen hemen tüm sektörlerde devlet desteği bulunmaktadır. Kurum ve destek kapsamına göre değişse de gerçek kişiler, kamu kurum ve kuruluşları, meslek kuruluşları, vakıf ve dernekler, yabancı şirketlerin ülkemizdeki şubeleri, adi ortaklıklar, sermaye şirketleri, kooperatifler devlet destek ve teşviklerine başvuruda bulunabilirler.

Vatandaşlarımızın devlet tarafından teşvikleri araştırmasını göz önüne alarak ‘Devlet Destekli’ adlı kategorimizde merak ettiğiniz birçok devlet desteği ve teşviğine yer verdik. Artık tek bir kategori üzerinden zaman harcamadan tüm devlet desteklerini bir arada görüntüleyebilir ve size uygun olanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikle KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, TÜBİTAK, İŞKUR, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Kalkınma Ajansları, Maliye Bakanlığı gibi pek çok kurum tarafından devlet destek ve teşvikleri verilmektedir.

Sitemizde Çiftçi Kayıt Belgesi Başvurusu, KOSGEB Hibe Desteği, KOSGEB Nitelikli Eleman Desteği, SGK Teşvikleri gibi pek çok devlet desteğini bulabilirsiniz.

Özelliklere kadınlara, gençlere ve mesleki yeterlilik belgesi olanlara verilen destek ve teşvikler sürekli yenilenmekte ve arttırılmaktadır.

Başa dön tuşu