E – Devlet | Giriş | Kapısı | Şifresi

ADSL KOTA SORGULAMA

İnternet artık hayatımızın her alanında vardır. Birçok yönden yardım aldığımız internetten, birçok sorgulama ve öğrenme gibi işlemler de kolaylıkla yapılabilir. Eskisi gibi kamu kurumlarında sıra bekleme derdi de ortadan kalktı diyebiliriz. Bizlerde bu yazımızda siz değerli okurlarımıza yine internetten yapılan ADSL kota sorgulama işlemini anlattık. İnternet alırken ya da kullanırken düşündüğümüz kotalı olup olmamasıdır. Eğer kotalı bir internete sahipseniz sürekli olarak kontrol etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü her an kotayı aşıp ödeyeceğiniz miktardan fazlasını ödeyebilirsiniz. Durum böyle olunca da tabi ADSL kota sorgulama herkesin yapması gereken bir durum oluyor diyebiliriz. Siz değerli okurlarımızın tek yapması gereken aşağıdaki adımları eksiksiz ve uygun bir şekilde uygulamaktır. Yani kota sorgulama işlemi için müşteri temsilcisini aramak ve benzeri durumları kullanmak yerine sizlere aşağıda anlattığımız şekilde bu işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu bilgileri de verdikten sonra ADSL kota sorgulama işlemini nasıl yapacağımıza bakalım.

ADSL KOTA Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

ADSL kota sorgulama yani Türk Telekom internet kota sorgulama veya bir diğer adıyla ttnet kota sorgulama işlemini yapmak için öncelikle aşağıdaki bağlantı adresine tıklayınız. Hemen ardından da açılan sayfada kullanıcı adınızı giriniz. Daha sonra ise ADSL şifrenizi giriniz. Hemen sonrasında ise resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz. Son olarak ise giriş yazan yere tıklayalım. Böylece ADSL kota sorgulama işlemini bitirmiş olduk. Ayrıca, bu işlemi yaparak ttnet akk sorgulamanızı da yapmış olacaksınız. Eğer kullandığınız internet miktarı 75gb altındaysa AKK’nız henüz bitmiş değildir. Ancak 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren AKK’lar kalkacağı için böyle bir derdiniz olmayacak.

Türk Telekom mobil kota sorgulama

Türk Telekom mobil kota sorgulamak için tek yapmanız gereken Guncel yazıp 5555’e 95 kuruş karşılığında sms göndermek veya aşağıdaki bağlantıdan giriş yaparak kotanızı kontrol edebilirsiniz.

ADSL Kota Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin  TIKLAYINIZ!

TURKCELL Süper Online KOTA SORGULAMA Nasıl Yapılır?

En başta aşağıdaki bağlantı yerine tıklayalım. Daha sonra ise açılan sayfada ilk yapmamız gereken işlem sağ üst taraftaki giriş kısmından müşteri bilgilerimizi ardından da bizden istenen şifremizi giriyoruz. Son yapmamız gereken önemli bir adım ise giriş yazan butona tıklıyoruz. Açılan bu işlem sayfasında kota bilgilerimize ulaşabiliriz. Böylelikle süperonline kota sorgulama işlemini tamamlamış olacağız.

TURKCELL Süper Online Kota Sorgulama İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Doping Kota Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemimizi kolaylıkla yapmamız için yapmamız gereken aşağıdaki bağlantı adresine tıklamaktır. Hemen ardından da açılan sayfada kullanıcı adımızı ve şifremizi yazalım. Son olarak ise “giriş” yazan yere tıklıyoruz. Bu işleminde ardından bu sorgulama işlemini bitirmiş olduk. Girmiş olduğumuz sayfada kota sorgulama işlemini görebiliriz.

Doping Kota Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

TurkNet Kota Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Başlıkta yazan bu işlemi yapmak için aşağıdaki bağlantı adresine tıklayalım. Daha sonra ise açtığımız sayfada eksiksiz olarak kullanıcı adımızı ve şifremizi girelim. Son işlem olarak ise giriş yaza yere tıklayalım. Böylece açılan sayfada kota sorgulama işlemimizi görebiliriz.

TurkNet Kota Sorgulama Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Uydunet Kota Sorgulama

Uydunet adından da anlaşılacağı üzere uydu kablolarının altyapısını kullanan bir sistemdir. Peki, Uydunet kota sorgulaması nasıl yapılır? Uydunet kota sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikle uydunet kablo internet firmasının fatura sorgulama servisinden bu bölüme erişebilirsiniz. Ya da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfada müşteri numaranızı ve şifrenizi girerek uydunet kora sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız yine aynı bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre edinebilirsiniz. Ya da 444 0 126’yı arayarak yeni bir şifre temin edebilirsiniz.

Uydunet Kota sorgulaması için TIKLAYINIZ!

Vodafone kota sorgulama

Vodafone kota sorgulama işlemini faturalı ya da faturasız herkes yapabilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken OZET yazıp 7000’e ücretsiz olarak sms atmanız gerekmektedir. Daha sonra size gönderilecek mesajda sms, mms ve internet bakiyenizle ilgili bilgiler verilecektir. Ancak isterseniz sadece internet sonucunuzu da görebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz sms ile göndermenizdir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.