Edevlet.net

E-DEVLET FİRMA SORGULAMA

29.07.2014
E-DEVLET FİRMA SORGULAMA

E-Devlet sistemi üzerinden pek çok alanda işlem yapabilmekteyiz. E-Devlet sistemi üzerinden işlem yapmak hem hızlı hemde olukça güvenli bir işlemdir. E-Devlet firma sorgulama işlemimizi de internet üzerinden kolay bir şekilde yapabiliriz. Bu yazımızda sizlere E-Devlet firma sorgulama yazısını anlatacağız.

E-Devlet Firma Sorgulama İşlemi

E-Devlet uygulamalarını kullanabilmeniz ve E-Devlet firma sorgulama yapabilmeniz için önce bir E-Devlet şifresi almanız gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa herhangi bir PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuru sonucunda 2 TL işlem ücreti ödeyerek E-Devlet şifrenizi temin edebilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifre ile çoğu E-Devlet uygulamasında kolayca işlem yapabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra yazının sonunda verilen E-Devlet firma sorgulama linkine tıklayarak sisteme giriş yapınız. Önce Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız. Daha sonra T.C kimlik numaranızı ve almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet Firma Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.