Başvurular

Trendyol Kurye Maaşları (Zamlı) 2024 Trendyol Kurye Başvuru ve Şartları

Trendyol Kurye Maaşları - Trendyol Kurye Başvuru ve Şartları, Trendyol Araçlı Kurye, Trendyol Go Kurye, Trendyol Araçlı Kurye Başvuru, Trendyol Go Kurye İş Başvurusu, Trendyol Kurye Şartları, Trendyol'da Çalışmak İstiyorum, Trendyol Motorlu Kurye Şartları, Trendyol Kurye Başvuru Formu ve daha fazlası yazımızda...

Trendyol Kurye Maaşları – Trendyol Kurye Başvuru ve Şartları; Trendyol, 2010 yılında kurulmuş ve e-ticaret sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hem satıcı hem de müşteriyi sanal ortamda bir araya getiren Trendyol, ülkemizde en çok kullanılan e-ticaret platformlarının başında yer almaktadır.

Modaya yön veren Trendyol, başta bir alışveriş sitesi olarak kurulsa da site, zaman içerisinde pazar yeri formatına geçiş yapmıştır. Daha çok kategoride farklı satıcıları bir araya getiren Trendyol, sürekli büyüyen bir potansiyele sahiptir.

Yüz binlerce kişiye iş imkanı sunan Trendyol, milyonlarca kişiye hizmet vermektedir. Kargo dağıtımı, paketleme, müşteri hizmetleri gibi farklı departmanlarda birçok kişiye istihdam sağlayan şirketin ekonomiye doğrudan ve dolaylı olarak katkısı oldukça büyüktür.

Kapsamlı pazaryeri modeli olarak müşterilerine kolaylık sağlayan Trendyol’un, istihdamda özellikle kurye alımı en çok araştırılmaktadır. Trendyol’da kurye olma şartları, kurye maaşları, kendi aracıyla Trendyol kurye olma, Trendyol Go kurye olma ve daha fazlası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz…

TOGG İş Başvurusu 2024 Başvuru Formu – TOGG İş İlanları Gemlik

Trendyol Kurye Başvuru ve Şartları

Ülkemizde ve diğer ülkelerde oldukça popüler olan Trendyol uygulamasını milyonlarca kişi kullanmaktadır. Büyük bir şirket olduğu için yüzbinlerce kişiye istihdam sağlayan Trendyol’un hedefi milyonlarca kişiyi istihdam etmektir.

Kadınlar için özellikle büyük bir fırsat olan ve iş alanı açan şirkette çalışmak isteyenler için genel başvuru şartlarına bakacak olursak;

18 yaşını tamamlamak yani ergin olmak,

En az lise ya da dengi okul mezunu olmak,

Adli sicil kaydı temiz olmak,

Erkeklerin askerlik ilişiği bulunmaması,

A1 ve A2 sınıfı ehliyeti olmak,

Trafik kurallarını dikkate alarak hızlı ve eksiksiz teslimat yapabilmek,

Görevini yerine getirmeye engel bir durumunun bulunmaması,

Takım çalışmasına yatkın, müşteriyle iyi iletişim kurabilmek.

trendyol kurye başvuru ve şartları
trendyol kurye başvuru ve şartları

Trendyol Araçlı Kurye Olma

Trendyol’da Express kurye, kurye toplayıcısı, sipariş dağıtıcısı seçeneklerinden birini seçmek

Dağıtım için motosiklet, hafif ticari araç ya da kamyon satın almak

Kullanılan araç yaşının 5’i geçmemesi

Adli sicil kaydının temiz olması

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı Maaşı 2024 İŞKUR’un Yeni Açılacak Kursları

Trendyol Kurye Maaşları

Trendyol araçlı kuryeleri ortalama 18 bin ile 30 bin TL arasında maaş almaktadır.

Trendyol kurye maaşları, taşınılan paket sayısı ve yapılan mesai saatlerine bağlıdır. Ayrıca maaşları, deneyim ve performans durumuna göre değişen kuryelerin, iş temposu oldukça yoğundur. Trendyol’da çalışmak istiyorsanız makalemizi aşağı kaydırmaya devam edin! Sitemizde yer alan diğer güncel iş başvuruları için de ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz…

Kazancını arttırmak isteyenler için kazançlı saatler önemlidir. Taşıma kapasite ve hızları dikkate alınan kuryelerin çalışma saatlerine esnektir. Ancak yine de yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir.

Kazançlı saatlerden bahsetmişken bu saatler, genellikle öğlen ve hafta sonlarıdır.

trendyol kurye maaşları 
trendyol kurye maaşları

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol’da kurye olarak çalışmak isteyenlerin sıklıkla merak ettiği konuların başında tabi ki maaş bilgisi gelmektedir. Özellikle son zamanlarda yaşanılan ekonomik artışlar maaşlara da yansımıştır. Yapılan son güncelleme ile birlikte kurye maaşları da güncellendi!

Trendyol’da kurye olarak çalışan bir kişi ortalama 18 ile 30 bin TL arasında değişen bir maaş almaktadır. Taşınılan kargo sayısı, paket başı ücret gibi faktörler göz önüne alınarak kişinin alacağı ücret belirlenmektedir. Ayrıca çalışma saatleri ve mesai de maaşı arttıran faktörlerdir.

Trendyol Ekspres Kurye Başvuru Şartları Nelerdir?

Sürücü belgesine sahip, SRC 4 belgesi olan

Araç ruhsat beyanı

Adli sicil kaydının temiz olması

Psikoteknik sertifika sahibi olmak

trendyol ekspres kurye başvuru şartları
trendyol ekspres kurye başvuru şartları

Kendi Aracıyla Trendyol Kurye Olma Şartları

18 yaşından büyük yani ergin olmak

SRC 4 belgesi olmak

Psikoteknik eğitim almış olmak

Kurye aracının 5 yaşını geçmemesi

Taşıma aracına uygun ehliyet sınıfına sahip olmak

Motosiklet, bisiklet, hafif ticari ya da kamyonet sahibi olmak

kendi aracıyla trendyol kurye olma
kendi aracıyla trendyol kurye olma

Kendi Aracıyla Trendyol Kurye Kazancı

Günümüzde yeni iş imkanları ve iş fırsatlarını merak eden kişiler için kendi araçlarıyla kurye olmaları fikri de oldukça kazançlı bir iştir. Çalışma saatlerine göre kazançlarını arttırabilme imkanları bulunan kişiler kendi araçlarıyla 8 saat çalışarak ortalama günlük 20 bin TL kazanabilir ya da 10 saat mesaiyle günlük 25 bin TL kazanabilir.

Kazançları mesai saatlerine göre değişen kendi araçlarıyla kuryelik yapanlar, Trendyol bünyesinde çalışarak, günlük yoğun bir iş temposuyla istedikleri limitlere kolaylıkla ulaşabilirler. Kendi aracını kullanma fikrini uygun bulanlar için bu iş kaçırılmaz bir fırsat!

Trendyol Go Kurye Olma Şartları

18 yaşından büyük yani ergin olmak

A-A1-A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak

Trendyol Go araçlı kurye eğitimine katılmak

trendyol go kurye olma şartları
trendyol go kurye olma şartları

Trendyol Go Kurye Kazancı

Trendyol Go kurye olarak çalışarak saat başına 100 TL kazandığını düşünürsek; aylık 160 saat çalışma durumunda 16 bin TL, aylık 240 saat çalışarak 24 bin TL kazanabilme imkanı bulunmaktadır.

Sizler de Trendyol’da çalışmak istiyorsanız; https://trendyolexpress.com/is-ortagimiz-olun linki üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Çalışma saatleri ve iş temposuna göre kazancı değişen bu işte, çalışmak isteyen binlerce kişi bulunmaktadır. Ayrıca ek bir iş olarak da yapılabilecek olan kuryelik, sizler için avantajlı bir seçenek olabilir…

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu