SGK - SSK

İstanbul’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri

İstanbul'da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri, SGK Anlaşmalı Hastaneler, SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler İstanbul Avrupa Yakası, SGK Özel Hastane Masraflarını Karşılar mı ve daha fazla sorunun cevabı yazımızda...

İstanbul’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri; SGK anlaşmalı özel hastanelere başvuran sayısı günden güne artmaktadır. Özellikle kişiler tarafından İstanbul da bulunan SGK anlaşmalı özel hastaneler araştırılmaktadır. İstanbul’un oldukça kalabalık bir metropol olması ve kapasitesinden çok daha fazla insanı barındırması dolayısıyla vatandaşlar, devlet hastanelerindeki yoğunluğa bağlı olarak birtakım sorunlar yaşıyor.

Devlet hastanelerinde tedavi olmayı bekleyen çok fazla insan olması, az sayıda personel çalıştırılması, çalışanların yoğun çalışma saatlerinden kaynaklanan yorgunlukları gibi nedenlerden dolayı vatandaşlar, SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi olmayı tercih edebiliyor.

Çocuk Yardım Parası Nasıl Alınır? Çocuk Parası Başvurusu

İstanbul’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler – SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri

İstanbul Anadolu Yakası SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler

İstanbul Anadolu Yakası’nda pek çok özel hastanenin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır.

 • Anadolu Sağlık Ataşehir Tıp Merkezi: Bu hastanede çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, deri hastalıkları, dil ve konuşma terapisi, estetik cerrahi, genel cerrahi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, radyoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Merdivenköy mahallesi, Susuz Sokak No:1

Telefon: 216 444 4276

 • Memorial Ataşehir Hastanesi: Memorial Ataşehir Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, akupunktur merkezi, alerji hastalıkları, androloji, anestesi, ayak sağlığı merkezi, baş ağrısı merkezi, diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, böbrek nakli merkezi, genetik kanser polikliniği, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, nöroloji, nükleer tıp, obezite cerrahisi merkezi, havacılık tıp merkezi, iç hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk, ergen ve ruh sağlığı, saç ekimi, nefes terapisi gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Küçük Bakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Caddesi, No: 30

Telefon: 216 570 6666

memorial ataşehir hastanesi, hastaneler, vedat günyol cad., no:28, ataşehir, i̇stanbul, türkiye - yandex haritalar

 • Medistate Kavacık Hastanesi: Bu hastanede ağrı kliniği, ağız ve diş sağlığı kliniği, anesteziyoloji ve reanimasyon, biyokimya, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, dermatoloji, çocuk cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, check-up, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, jinekolojik onkoloji cerrahi, romatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, tüp bebek gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 24, Kavacık

Telefon: 216 331 4040

 • Bayındır Hastanesi İçerenköy: Bayındır Sağlık Grubu’na bağlı olan İçerenköy Hastanesi’nde ağrı merkezi, anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, gastroenteroloji, enfeksiyon hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak-burun- boğaz, baş boyun cerrahisi, uyku bozukluğu, üroloji, radyoloji gibi çeşitli bölümler yer almaktadır.

Adres: Ali Nihat Tarlan Caddesi, Ertaş Sokak No: 19 İçerenköy

Telefon: 216 575 2666

 • Central Hospital Kozyatağı: Bu hastanede anesteziyoloji, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, endeskopi, gastroenteroloji, implant, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, psikoloji, kulak- burun- boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dermatoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, nefroloji, ortopedi ve travmatoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Kocayol Caddesi, Kozyatağı Sokak No: 5 Kozyatağı

Telefon: 216 410 7790

 • Çağıner Hastanesi: Özel Çağıner Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, plastik cerrahi gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Mirim Çelebi Sokak No: 1 Hasanpaşa

Telefon: 216 428 4800

 • Medical Park Hastanesi Göztepe: Medical Park Hastanesi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi çok çeşitli bölümler yer almaktadır.

Adres: E-5 üzeri 23 Nisan Sokak, No: 17 Merdivenköy, Göztepe

Telefon: 216 468 4444

medical park göztepe yıllık 27 milyon tl'ye kiraya verilecek!

 • Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir: Bu hastanede beslenme ve diyet, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak-burun- boğaz gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Kağışdağı Caddesi, No: 47, İçerenköy

Telefon: 216 574 1000

 • Özel Echomar Göztepe Hastanesi: Özel Echomar Göztepe Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, ağız, diş ve çene hastalıkları, astım, alerji ve göğüs hastalıkları, beslenme ve diyet, check up, dahiliye, endoskopi ünitesi, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyoloji gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Merdivenköy yolu No: 32, Göztepe

Telefon: 216 565 4065

 • Özel İstanbul Medipol Hastanesi: Bu hastanede anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyetetik, ağız, diş ve çene hastalıkları, check up, beyin, omurilik ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, dahiliye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, endoskopik girişimler, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Koşuyolu Mahallesi, Lambacı Sokak, No:2/1 Koşuyolu

Telefon: 216 544 6666

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi İş Başvurusu – İş Başvuru Formu

 • Türk Diyabet Cemiyeti Dahiliye Merkezi

Adres: Tazminat Sokak No: 50 Göztepe

Telefon: 216 385 3992

 • Yeditepe Üniversitesi Hastanesi: Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde beslenme ve diyetetik, ağız, diş ve çene hastalıkları, check-up, aşırı kıllanma hirsutizm kliniği, beyin ve sinir cerrahisi, nükleer tıp, organ nakli merkezi, ortopedi ve travmatoloji merkezi, perinatoloji gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Devlet yolu Ankara Caddesi No: 102/104 Kozyatağı

Telefon: 216 578 4000

yeditepe üniversitesi hastanesi nerede, nasıl gidilir | oraya nasıl giderim.com

 • Kartal Özel Umut Hastanesi: Bu hastanede beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji gibi tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Petrol iş mahallesi, Üsküdar Caddesi No: 45

Telefon: 216 488 7200

 • Türk Kızılayı Kartal Tıp Merkezi: Kartal Tıp Merkezi’nde ağız, diş ve çene hastalıkları, akupunktur, ayak bakım merkezi, beslenme ve diyet gibi bölümler yer alır.

Adres: Yukarı Mahallesi Kızılay Bulvarı No: 30

Telefon: 216 473 2050

 • Vera Hastanesi: Bu hastanede ağız ve diş sağlığı, yaşlanma karşıtı anti-aging tedavi merkezi, beyin ve sinir cerrahisi, botoks gibi tıbbi birimler bulunmaktadır.

Adres: Cevizli Bağdat Caddesi No: 147

Telefon: 216 399 9450

 • Fatih Üniversitesi Sema Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi: Bu hastanede çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, deri hastalıkları, dil ve konuşma terapisi, estetik cerrahi, genel cerrahi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Sahil yolu sokak No: 16

Telefon: 216 458 9000

 • Özel Maltepe Bölge Hastanesi: Özel Maltepe Hastanesi’nde ağız, diş ve çene hastalıkları, bruksizm (diş gıcırdatma), çocuk sağlığı ve hastalıkları, diş eti hastalıkları gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Bağdat Caddesi, No: 189 Maltepe

Telefon: 216 441 2020

 • Emsey Hospital: Emsey Hospital’de ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, plastik cerrahi gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Çamlık Mahallesi, Selçuklu Caddesi, No: 22 Kurtköy

Telefon: 216 646 1646

 • Özel Ersoy Hastanesi Kurtköy: Bu hastanede çocuk sağlığı ve hastalıkları, estetik cerrahi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kadın hastalıkları ve doğum, göz hastalıkları gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Kurtköy Mahallesi, Ankara Caddesi No: 390/3

Telefon: 216 585 3535

 • Özel Medicine Hospital Asya Hastanesi: Bu hastanede çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi çok çeşitli bölümler yer almaktadır.

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Gürsel Caddesi, No: 138

Telefon: 216 397 5900

 • Özel Pendik Bölge Hastanesi: Pendik Bölge Hastanesi’nde anestezi, fizik tedavi, gastroentoloji, dahiliye, göğüs hastalıkları gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Doğu Mahallesi, Yücel Sokak No:2

Telefon: 216 585 3200

Hasta Bezi Yardım Başvurusu – SGK Hasta Bezi Ödemesi Sorgulama

pendi̇k bölge hastanesi̇ - (0216) 585 32... - pendi̇k / i̇stanbul

 • Özel Remedy Hospital: Bu hastanede ağız ve diş sağlığı, akupunktur merkezi, alerji hastalıkları, androloji, anestesi, ayak sağlığı merkezi, baş ağrısı merkezi, diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi gibi birimler vardır.

Adres: Doğu Mahallesi Papatya Sokak, No: 15

Telefon: 216 491 9090

 • Pendik Şifa Hastanesi: Pendik Şifa Hastanesi’nde genel cerrahi, cildiye, fizik tedavi, nöroloji, plastik cerrahi gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Aydınlı Yolu, Gonca Sokak No:7

Telefon: 216 390 9243

 • Özel Saygı Hastanesi: Bu hastanede kadın hastalıkları ve doğum, dahiliye, fizik tedavi ve rehabilitasyon, endeskopi merkezi gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Fatih Bulvarı, No:75 Sultanbeyli

Telefon: 216 444 1794

İstanbul Avrupa Yakası SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler

İstanbul Avrupa Yakası’nda da pek çok özel hastanenin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır.

 • Özel Avcılar Anadolu Hastanesi: Bu hastanede çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi çok çeşitli bölümler yer almaktadır.

Adres: M. Kemalpaşa Mahallesi, Kayabaşı Sokak No: 1/3

Telefon: 212 690 2353

avcılar anadolu hastanesi diş kliniği | diş hekimi ara

 • Özel Hospitalist Hastanesi: Bu hastanede ağız ve diş sağlığı, akupunktur merkezi, alerji hastalıkları, androloji, anestezi, baş ağrısı merkezi, diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi gibi birimler vardır.

Adres: Yavuz Selim Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi 26/A Sokak Bağcılar

Telefon: 212 462 8888

 • Özel Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi: Bu hastanede anesteziyoloji ve reanimasyon, göğüs cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, organ nakli, obezite cerrahisi gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No:1

Telefon: 212 460 7777

 • Safa Hastanesi: Bu hastanede ağız ve diş sağlığı, dahiliye, beslenme ve diyet, genel cerrahi, çocuk cerrahisi gibi tıbbi birimler bulunmaktadır.

Adres: Bağcılar Caddesi, Yıldıztepe Mahallesi, No:108

Telefon: 212 462 7060

 • Hizmet Hastanesi: Bu hastanede akciğer ve solunum laboratuvarı, girişimsel nöroloji, böbrek hastalıkları, sinir cerrahisi gibi birimler vardır.

Adres: E-5 Karayolu Eserkent Yanı Osmaniye Mevkii

Telefon:212 557 7070

 • Meltem Hastanesi: Bu hastanede ağrı kliniği, ağız ve diş sağlığı kliniği, anesteziyoloji ve reanimasyon, biyokimya, beslenme ve diyet, kadın hastalıkları ve doğum gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Bağcılar Caddesi, No: 52 Haznedar Bahçelievler

Telefon:212 644 2200

 • Nisa Hastanesi: Bu hastanede anesteziyoloji ve reanimasyon, biyokimya, beslenme ve diyet, endoskopik girişimler, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Fatih Caddesi, Aksa Cami yanı, Yenibosna

Telefon: 212 454 4400

 • Özel Gelişim Hastanesi: Bu hastanede anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, gastroenteroloji, enfeksiyon hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak-burun- boğaz gibi bölümler yer almaktadır.

Adres:Koca Sinan Merkez Mahallesi, Mahmutbey Caddesi No: 369

Telefon: 212 656 8600

 • Özel Yaşam Hastanesi: Bu hastanede ağrı ünitesi, alerji testleri, topuk dikeni tedavi merkezi, odyoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Talatpaşa Caddesi, No: 39 Bahçelievler

Telefon: 212 441 7770

 • Vital Hospital: Bu hastanede diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevketdağ Sokak No:2

Telefon: 212 577 4000

vital hospital, hastaneler, bahçelievler mah., deli hüseyinpaşa cad., no:1, bahçelievler, i̇stanbul, türkiye - yandex haritalar

 • Ethica İncirli Hastanesi: Bu hastanede beslenme ve diyet, genetik, beyin cerrahi, ortopedi, çocuk hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Pelinli Sokak No: 14 İncirli

Telefon: 212 414 3737

 • Özel Levent Hastanesi: Bu hastanede çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet gibi birimler bulunmaktadır.

Adres: Eski Büyükdere Caddesi No: 39 Beşiktaş

Telefon: 212 270 0022

 • Esenler Hayat Hastanesi: Bu hastanede iç hastalıkları, nöroloji, anestezi ve reanimasyon, üroloji gibi birimler yer almaktadır.

Adres: Atış alanı Caddesi No:26 Esenler

Telefon: 212 568 5000

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi: Bu hastanede güzellik, estetik, kozmetoloji, hematoloji, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, çocuk hastalıkları gibi birimler bulunmaktadır.

Adres: Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Caddesi, No:51 Gaziosmanpaşa

Telefon: 212 615 3838

 • Özel Rumeli Hospital: Bu hastanede beslenme ve diyet, cilt hastalıkları, dahiliye, genel cerrahi, çocuk sağlığı, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kardiyoloji, nöroloji gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Tevfik Mahallesi, Mektep Sokak No: 11 Sefaköy

Telefon: 212 580 8686

İstanbul’daki SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri

 • Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 

Adres: Yenidoğan Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, No:197 Bayrampaşa

Telefon: 0 212 616 98 12 / 0 212 616 98 13

topçular ağız ve diş sağlığı merkezi randevu alma

 • Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2 Bahçelievler

Telefon: 0 212 441 53 12

 • Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Merkez Mahallesi Ünlü Sokak No: 6 Güngören

Telefon: 0 212 556 36 36

 • Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adres: Barbaros Mahallesi, Fesleğen Sk. No:4 Ataşehir

Telefon: 0216 469 77 41

 • Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 

Adres:Marmara Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Beylikdüzü

Telefon: 0 212 876 81 99

 • Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adres: Merdivenköy Mahallesi, Dr.Erkin Caddesi No:28 Göztepe

Telefon: 0 216 565 91 91

 • Ataşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adres: Barbaros Mahallesi, Fesleğen Sokak. No:4 Ataşehir

Telefon: 0216 469 77 41

 • Beylikdüzü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 

Adres: Marmara Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beylikdüzü

Telefon: 0 212 876 81 99

İstanbul’daki SGK Anlaşmalı Göz Hastaneleri

 • Dünya Göz Hastanesi

Adres: Hasanpaşa mahallesi, Fatih Bulvarı No: 41 Sultanbeyli

Telefon: 444 4 469

 • İstanbul Göz Hastanesi

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi, Neyyire Neyir Sokak No: 3 Bahçelievler

Telefon: 0212 556 1313

i̇stanbul göz hastanesi, göz sağlığı merkezleri, bahçelievler mah., neyire neyir sok., no:3, bahçelievler, i̇stanbul, türkiye - yandex haritalar

 • İstanbul Batı Göz Hastanesi

Adres: Altunizade Mahallesi, Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No: 15 Üsküdar

Telefon: 444 2324

 • Dentaworld Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Şenlik Köy mahallesi, Florya Caddesi, No: 41 Florya

Telefon: 212 540 8080

 • Klinik 32 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Süleyman Seba Caddesi, Akaretler Sıraevler A/9

Telefon: 212 266 5160

 Dünya Göz Hastanesi SGK’lı Muayene Ücreti Ne Kadar?

İstanbul Göz Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

444 44 34 numaralı hat üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Memorial Hastanesi İletişim Bilgisi Nedir?

444 7 888 numarası üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu