SGK - SSK

Ankara’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 Ankara SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri

Ankara'da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 Ankara SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri, SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler, SGK Anlaşmalı Hastaneler, SGK ile Anlaşmalı Özel Hastaneler Ankara ve daha fazlası yazımızda...

Ankara’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler 2024 Ankara SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri; Özel hastanelerin sayısını arttırmasıyla birlikte merak edilen konulardan biri de illerde bulunan SGK anlaşmalı özel hastanelerin listesidir. Ankara ve benzeri metropollerde, sağlık sorunları dolayısıyla gidilen devlet hastanelerinde yoğunluğa bağlı olarak birtakım sorunların ortaya çıkması olasıdır.

Kimi durumlarda hastalığın tedavisi açısından önem arz eden bu sorunlar vatandaşları, SGK anlaşmalı özel hastaneleri araştırmaya itiyor. Ankara’da yaşayan vatandaşlar için SGK anlaşmalı özel hastaneleri derledik.

SGK Yapılandırması Gelecek mi? SGK Borç Yapılandırma

Ankara’da SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler

Ankara’da pek çok Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması olan özel hastane bulunmaktadır.

 • Özel Çağdaş Tıp Merkezi: Özel Çağdaş Tıp Merkezi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Çevreli Caddesi, Caba Sokak No:3/1, Aydınlıkevler, Altındağ

Telefon: 312 317 0327

 • Akay Hastanesi: Akay Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji, plastik rekonstüktif ve estetik cerrahi, çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, cildiye, üroloji, iç hastalıkları (dahiliye), kulak, burun, boğaz hastalıkları, kardiyoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Akay Caddesi, Büklüm Sokak, No:4 Çankaya

Telefon: 312 416 5050

 • Ankara Güven Hastanesi: Ankara Güven Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, ağız, diş sağlığı ve hastalıkları, beyin ve sinir cerrahisi, diyet ve beslenme, çocuk romatoloji, çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları, check-up, damar cerrahisi, dermatoloji, enfeksiyon hastalıkları, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, hematoloji, iç hastalıkları, patoloji, psikiyatri estetik cerrahi gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere, Çankaya

Telefon: 312 457 2525

ankara'da özel hastane tartışması: güven hastanesi sağlık desteği teklif etti, mahalle muhtarı yetkililere seslendi: "bu kararı düzeltin" - medyascope

 • Balgat Koru Hastanesi: Koru Sağlık Grubuna bağlı olarak hizmet veren Balgat Koru Hastanesi’nde ağrı merkezi, ağız ve diş sağlığı kliniği, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, dermatoloji, çocuk cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, check-up, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, jinekolojik onkoloji cerrahi, romatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, saç ekim merkezi, nefroloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Oğuzlar Mahallesi, 1377 Sokak, No: 21, Balgat, Çankaya

Telefon: 312 287 9797

 • Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi: Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde acil ve adli tıp, anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk ve ergen ruh sağlığı hastalıkları, dermatoloji, ağız, diş ve çene hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, göz hastalıkları, iç hastalıkları gibi çok çeşitli tıbbi bölümler yer alır.

Adres: Fevzi Çakmak Caddesi, 10 Sokak, No:45 Bahçelievler

Telefon: 312 428 0808

 • Bayındır Hastanesi/Kavaklıdere: Bayındır Sağlık Grubuna bağlı olarak çalışan bu hastanede anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, endeskopi, gastroenteroloji, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, psikoloji, kulak- burun- boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dermatoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, nefroloji, ortopedi ve travmatoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Atatürk Bulvarı, No:201 Kavaklıdere

Telefon: 312 428 0808

Bağkur’dan SSK’ya Geçiş – Bağkur’dan SSK’ya Geçişte 3.5 Yıl Şartı

 • Çağ Hastanesi: Özel Çağ Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, plastik cerrahi gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Meşrutiyet Caddesi No:33 Kızılay

Telefon: 312 430 0808

 • Fatih Üniversitesi Hastanesi Çankaya: Fatih Üniversitesi Hastanesi’nde çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, deri hastalıkları, kulak, burun, boğaz hastalıkları, estetik cerrahi, genel cerrahi, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, radyoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Hoşdere Caddesi No:145- 147 Yukarıayrancı

Telefon: 312 409 8888

fatih ünv. hastanesi | mapio.net

 • Hasvak Tıp Merkezi: Hasvak Tıp Merkezi’nde ortodonti, beslenme ve diyet, dahiliye, diyabet kliniği, kadın doğum ve kadın hastalıkları, dermatoloji (cilt sağlığı), iç hastalıkları, göğüs hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, patoloji, psikiyatri, radyoloji, kardiyoloji gibi çeşitli tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Reşit Galip Caddesi, No: 10 Gaziosmanpaşa

Telefon: 312 446 8888

 • İnkılap Özkaya Tıp Merkezi: İnkılap Özkaya Tıp Merkezi’nde gastroenteroloji, dermatoloji (cildiye), kardiyoloji, mikrobiyoloji, hormon tetkikleri, nöroloji, hematoloji, radyoloji, solunum fonksiyon ve işitme testleri, tümör ve kanser belirleyiciler, biyokimya ve patoloji gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: İnkılap Sokak No: 27 Kızılay

Telefon: 312 418 0303

 • Kavaklıdere Umut Hastanesi: Özel Kavaklıdere Umut Hastanesi’nde kardiyoloji, üroloji, dahiliye, kalp ve damar cerrahisi, kulak, burun, boğaz hastalıkları, genel cerrahi, gastroenteroloji, ortopedi ve travmatoloji, beyin ve sinir cerrahisi, estetik cerrahi, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyetetik gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Büklüm Sokak No: 72 Kavaklıdere

Telefon: 312 66 3838

 • Özel Çankaya Hastanesi: Özel Çankaya Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji, beyin cerrahisi, kulak, burun, boğaz hastalıkları, genel cerrahi, üroloji, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji, beslenme ve diyet, radyoloji, anestezi ve reanimasyon gibi çeşitli tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Bülten Sokak No:44 Kavaklıdere

Telefon: 312 426 1450

 • Özel HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi: Özel HRS Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum, tüp bebek merkezi, genetik tanı merkezi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, estetik cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, üroloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, akupunktur gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Güneş Sokak, No:14 Çankaya

Telefon: 312 457 6600

 • Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi: Özel Ortadoğu 19 Mayıs Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, beslenme ve diyet, dermatoloji, psikiyatri, psikolog, akupunktur, kulak, burun, boğaz hastalıkları, üroloji gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Naci Çakır Mahallesi, 761 Sokak, No: 2, Dikmen

Telefon: 312 478 2828

 • Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi: Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi’nde kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, kulak, burun, boğaz, dermatoloji, estetik cerrahi, dermo kozmetoloji, göz sağlığı ve hastalıkları, beyin ve sinir cerrahisi, nöroloji, anestezi ve reanimasyon, ağız ve diş sağlığı, tıbbi biyokimya, endoskopi, kolonoskopi gibi pek çok tıbbi bölüm yer almaktadır.

Adres: İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 54/1 Yüzüncü Yıl

Telefon: 312 284 0808

 • Turgut Özal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi: Turgut Özal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde çocuk alerjisi, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, genetik hastalıklar tanı merkezi, geleneksel ve tamamlayıcı tıp merkez, palyatif bakım merkezi, tüp bebek merkezi, karaciğer, böbrek, kemik iliği nakli merkezi gibi bölümler bulunmaktadır.

Adres: Alparslan Türkeş Caddesi, No:57, Beştepe Emek

TELEFON: 312 203 5555

 • Ufuk Üniversitesi Hastanesi: Ufuk Üniversitesi Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, çocuk sağlığı ve hastalıkları, deri ve zührevi hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, radyoloji, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, el cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Mevlana Bulvarı, No: 86-88 , Konya Yolu Balgat

Telefon: 312 204 4000

ufuk üniversitesi tıp fakültesi - vikipedi

 • Etimed Hastanesi: Etimed Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji (cildiye), metabolizma hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıklar (dahiliye), kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, nöroloji, üroloji gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Elvan Mahallesi, 1934 Sokak, No:4 Etimesgut

Telefon: 312 293 0782

 • Özel Keçiören Hastanesi: Özel Keçiören Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, bebek yoğun bakım, beslenme ve diyet, beyin cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, diş kliniği, fizik tedavi, genel cerrahi, gastroenteroloji, hematoloji, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Anavatan Caddesi, No: 20, Keçiören

Telefon: 312 381 9999

 • Özel Lokman Hekim Hastanesi: Özel Lokman Hekim Hastanesi’nde ortopedi ve travmatoloji, plastik ve estetik cerrahi, çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, üroloji, iç hastalıkları, kulak, burun, boğaz hastalıkları, kardiyoloji, genel cerrahi, kalp ve damar cerrahisi, nöroloji, anestezi ve reanimasyon, göz sağlığı ve hastalıkları, beyin cerrahisi, mikrobiyoloji, beslenme ve diyet, onkoloji gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, No: 119 Etlik, Keçiören

Telefon: 312 589 7000

 • Veni Vidi Mamak Hastanesi: Veni Vidi Mamak Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, kardiyoloji, akupunktur merkezi, alerji hastalıkları, diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, nöroloji, nükleer tıp, obezite cerrahisi merkezi, iç hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk, ergen ve ruh sağlığı, gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Nato Yolu Caddesi, No: 55 Mamak

Telefon: 312 389 8900

 • Özel Polatlı Can Hastanesi: Özel Polatlı Can Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, psikiyatr, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahi, check-up, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Yeni Mahalle, Gordion Caddesi No:1 Polatlı

Telefon: 312 621 4141

SGK İşyeri Sicil No Sorgulama Nereden ve Nasıl Yapılır?

 • Sincan Koru Hastanesi: Koru Sağlık Grubuna bağlı olarak hizmet veren Sincan Koru Hastanesi’nde ağrı merkezi, ağız ve diş sağlığı kliniği, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, dermatoloji, çocuk cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, check-up, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, jinekolojik onkoloji cerrahi, romatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, saç ekim merkezi, nefroloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Akşemsettin Mahallesi, Bosna Caddesi, Huzur Sokak No:1 Sincan

Telefon: 312 269 6262

 • Bayındır Hastanesi/ Söğütözü: Bayındır Sağlık Grubuna bağlı olarak çalışan bu hastanede anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, endoskopi, gastroenteroloji, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, psikoloji, kulak- burun- boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dermatoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, nefroloji, ortopedi ve travmatoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Kızılırmak Mahallesi, 28 Sokak, No:2 Söğütözü

Telefon: 312 287 9000

 • Medicana International Ankara Hastanesi: Medicana International Ankara Hastanesi’nde anesteziyoloji ve reanimasyon, ağız ve diş sağlığı, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk cerrahisi, endoskopi, gastroenteroloji, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri, üroloji, psikoloji, kulak- burun- boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, dermatoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz hastalıkları, genel cerrahi, dermatoloji, nefroloji, ortopedi ve travmatoloji gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Söğütözü Mahallesi, 2165 Sokak No: 6 Söğütözü

Telefon: 312 292 9292

medicana international ankara hastanesi

 • Özel Bilgi Hastanesi: Özel Bilgi Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı kliniği, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye (iç hastalıkları), fizik tedavi ve rehabilitasyon, genel cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz hastalıkları, plastik cerrahi, enfeksiyon hastalıkları, deri hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: İnönü Mahallesi, 1. Caddesi, No:87 Batıkent

Telefon: 312 278 3737

 • Özel Tobb Etü Hastanesi: Özel TOBB ETÜ Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, beyin cerrahisi, biyokimya, çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, beslenme ve diyet, metabolizma hastalıkları, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, girişimsel radyoloji, göğüs hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Yaşam Caddesi, No:5 Söğütözü

Telefon: 312 292 9900

 • Subay Evleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi: Subay Evleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi’nde çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi gibi çeşitli tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Şehit Makbule Sokak, No:6/A, Kavacık Subayevler

Telefon: 312 316 7777

Ankara SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri 

 • Miadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Konya Yolu No:143/ A, Balgat, Çankaya

Telefon: 444 5 642

miadent yeni nesil diş hastanesi profesyonel çalışma sistemi - youtube

 •  Özel Tepedent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: Çiğdemtepe Mahallesi, Aydan Caddesi, 67/A Yenimahalle

Telefon: 312 331 2021

 • Vegadent Diş Kliniği

Adres: İnönü Mahallesi, 1754 Sokak, No: 47/C Batıkent, Yenimahalle

Telefon: 312 278 2888

 • Denta Center Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 

Adres: Ulucanlar Caddesi, No: 88 /17, Ankara Hastanesi Karşısı, Cebeci

Telefon: 444 3921

 • Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Barış Manço Caddesi, No: 22 Balgat, Çankaya

Telefon: 312 284 2679

 • Dentalis Ekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Çukurambar Mahallesi, 1426 Caddesi, 24/B Çankaya

Telefon: 312 286 3131

Ankara’da SGK Anlaşmalı Göz Hastaneleri 

 • Özel Veni Vidi Göz Grup

Adres: Ziya Bey Caddesi, 1421 Sokak, No:9 Balgat

Telefon: 444 0 481

 • Özel Dünya Göz Hastanesi

Adres: Güçlü Kaya Mahallesi, Kızarpınarı Caddesi, No:7 Keçiören

Telefon: 444 4 469

dünyagöz ankara keçiören hastanesi - yorumları incele ve randevu al | hastaneler burada

 • Era Göz Hastanesi

Adres: Yayla Mahallesi, Şehit Mustafa Ercigez Caddesi, No: 21, Keçiören

Telefon: 312 430 1030

 • Özel Kudret Göz Hastanesi

Adres: Kennedy Caddesi, No: 71 Kavaklıdere

Telefon: 444 4 544

 • Özel Maya Göz Sağlığı Merkezi

Adres: Eti Mahallesi, Celal Bayar Bulvarı, Tok Sokak No:7, Maltepe, Çankaya

Telefon: 444 6292

Dünya Göz Hastanesi SGK’lı Muayene Ücreti Ne Kadar?

Dünya Göz Hastanesi Danışma Hattı Bilgisi Nedir?

444 44 69 numaralı hat üzerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Medicana International Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

0850 460 63 34 numarası üzerinden bağlantı sağlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Özel hastaneleri ve buralarda çalışan doktorları bulabilirsiniz.

 2. Ankara da Sgk anlaşmalı özel hastane sayısı azaldı sanki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu