Edevlet.net

E-DEVLET 4A/4B/4C MUAYENE KATILIM PAYI SORGULAMA

04.08.2014

Günümüzde birçok işlemi E-Devlet kapısından gerçekleştirebiliyoruz. E-Devlet sistemi sayesinde zaman tasarrufu yaparak hiçbir devlet kurumunda sıra beklemeden işlerimizi halledebiliyoruz. Bizlere her konuda rahatlık sağlamakla birlikte yapacağımız işlere hızda kazandırmaktadır. E-Devlet sisteminin bizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan birisi de E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işlemidir. E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işlemini çok kolay bir şekilde internet aracılığı ile yapabilmekteyiz.

Bu yazımızda sizlere E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işleminin nasıl yapıldığını detaylı bir şekilde anlatacağız. Vereceğimiz işlemleri sırasıyla takip ettiğinizde E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet üzerinden yapacağınız işlemler için E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa temin etmesi de oldukça kolay. En yakın PTT şubesine giderek başvuru yapmalısınız. Sadece 2 TL karşılığında şifrenizi edinebilirsiniz.

E-Devlet 4A/4B/4C Muayene Katılım Payı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle yazımızın sonunda vermiş olduğumuz E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama adlı internet bağlantı adresine tıklayınız.
  • Kimlik doğrulama işleminiz için ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazan butona tıklayınız.
  • T.C. kimlik numaranızı ve PTT şubesinden aldığınız E-Devlet şifrenizi giriniz.
  • Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinize emin olduktan sonra ” Sisteme Giriş Yap” yazan butona tıklayınız.
  • Böylece E-Devlet 4A/4B/4C muayene katılım payı sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet 4A/4B/4C Muayene Katılım Payı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.