reklam
SGK - SSK

İzmir’de Bulunan SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler

İzmir’de Bulunan SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler; SGK anlaşmalı özel hastaneler birçok kişi tarafından sürekli sorgulanmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde bu durum daha çok araştırılmaktadır. Peki SGK anlaşmalı diş hastaneleri, SGK anlaşmalı göz hastaneleri ve diğer İzmir özel hastaneleri iletişim numaraları, web sayfaları ve daha fazlası nedir, gelin birlikte bakalım…

Ülkemizin önemli metropollerinden bir tanesi olan İzmir’deki nüfus yoğunluğu, vatandaşları devlet hastanelerinde birtakım sorunlarla karşı karşıya getiriyor. Devlet hastanelerindeki yoğunluk nedeni ile uzun bir süre boyunca sıra beklemek durumunda kalan vatandaşlar, uygun bir ücret karşılığında sağlık hizmeti alabilecekleri sağlık kuruluşlarını değerlendirmek istiyor. Bu konuda vatandaşlara tamamlayıcı sağlık sigortası yardımcı olurken sosyal güvenlik kapsamındaki vatandaşlar, cüzi miktarlarda ücret ödeyerek özel hastanelerde muayene ve tedavi olma imkanına sahipler. Bu vatandaşların muayene ve tedavi masraflarının büyük bir çoğunluğu Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanır. Biz de sizler için İzmir’de bulunan SGK anlaşmalı özel hastaneleri derledik.

SGK Fizik Tedavi Ücretlerini Karşılıyor mu? (Anlaşmalı Hastaneler)

İzmir’deki SGK Anlaşmalı Özel Hastaneler

İzmir’deki pek çok özel hastanenin Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşması bulunmaktadır.

 • Central Hospital: Bu hastanede kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak, burun, boğaz, üroloji, ortopedi, göz hastalıkları, radyoloji, kalp ve damar hastalıkları, diş hastalıkları, iç hastalıklar merkezi, nöroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, biyokimya, mikrobiyoloji, beslenme ve diyet gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: Bayraklı Mahallesi, 1644 Sokak No:2/2 Bayraklı

Telefon: 232 341 6767

fotoğraf

 

 • Buca Tıp Merkezi: Tınaztepe Sağlık Grubu’na bağlı olan Buca Tıp Merkezi’nde ortopedi ve travmatoloji, beslenme ve diyet, dahiliye, dermatoloji (cilt sağlığı), kalp ve damar cerrahisi, patoloji, psikiyatri, üroloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, radyoloji gibi bölümler bulunmaktadır.

Adres: Koşuyolu Caddesi, 506 Sokak No: 2 (Hipodrom Yanı), Şirinyer

Telefon: 232 454 1414

 

 • Özel Baki Uzun Hastanesi: Özel Baki Uzun Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, alerji hastalıkları, androloji, anestezi, baş ağrısı merkezi, diyet ve beslenme, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, nöroloji, iç hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk, ergen ve ruh sağlığı gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Ali Fuat Cebesoy Mahallesi, 9135/4 Sokak, No: 4 Yeşilyurt

Telefon: 232 226 5656

 • Kocaman Ege Özel Hastanesi: Bu hastanede ağrı kliniği, ağız ve diş sağlığı kliniği, anesteziyoloji ve reanimasyon, biyokimya, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, dermatoloji, çocuk cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, check up, enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, romatoloji, kadın hastalıkları ve doğum gibi bölümler yer almaktadır.

Adres: 1138/1 Sokak No: 1, Yenişehir

Telefon: 232 433 0084

 • Özel Gazi Hastanesi: Özel Gazi Hastanesi’nde ağrı ve tedavi merkezi, anesteziyoloji ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, gastroenteroloji, enfeksiyon hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak-burun- boğaz, baş boyun cerrahisi, üroloji, radyoloji gibi çeşitli tıbbi bölümler yer alır.

Adres: Nevzat Güzelırmak Sokak No: 29 Alsancak/ Kahramanlar

Telefon: 232 464 7979

 • İzmir Kordon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi: Bu hastanede kadın doğum, gebelik takibi, jinekoloji, üreme sağlığı gibi tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Ataşehir Mahallesi, Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı, 8258/3 Sokak No: 4 Ataşehir, Çiğli

Telefon: 232 376 1112

özel kordon tıp merkezi - çiğli i̇zmir

 • Özel Buca Kardiyoloji Dal Merkezi: Özel Buca Kardiyoloji Dal Merkezi ikinci basamak Özel Sağlık Kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Bu hastanede elektrokardiyogram (EKG), transtorasik ekokardiyografi (EKO), kardiyovasküler stres test (EFOR testi), ambulatör kan basıncı ölçümü, ritim holder tetkik merkezi gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Menderes Caddesi No: 30/D Buca

Telefon: 232 438 2200

 • Özel İzmir Hastanesi: Bu hastanede beyin ve sinir cerrahisi, genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, göz hastalıkları, dermatoloji, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, kardiyoloji, nöroloji, kulak, burun, boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları gibi tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Gaziler Caddesi, No: 155 Yenişehir, Konak

Telefon: 232 483 3131

 • Gazikent Tıp Merkezi: Özel Gazikent Tıp Merkezi’nde dahiliye (iç hastalıkları), çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, göz sağlığı ve göz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, kardiyoloji, gastroenteroloji, kulak, burun, boğaz, nöroloji, psikiyatri, anesteziyoloji ve reanimasyon, radyoloji, biyokimya gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Ulaştırma Caddesi No:5 Gaziemir

Telefon: 232 252 4500

 • Özel Hayat Hastanesi: Özel Hayat Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyetetik, biyokimya, iç hastalıkları, çocuk cerrahisi, endoskopik girişimler, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak, burun, boğaz hastalıkları gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: 452 Sokak No: 17 Konak

Telefon: 232 441 2111

 • Özel Çankaya Tıp Merkezi: Özel Çankaya Tıp Merkezi’nde kadın doğum, kulak, burun, boğaz, genel cerrahi, göz hastalıkları, nöroloji, üroloji, dermatoloji, ortopedi ve travmatoloji, kardiyoloji, psikiyatri, beslenme ve diyet, akupunktur, estetik ve plastik cerrahi, radyoloji, biyokimya gibi çok çeşitli tıbbi birimler bulunmaktadır.

Adres: Gazi Bulvarı No: 56-58 Çankaya

Telefon: 232 425 3131

ozel cankaya tip merkezi – find doctor in turkey

 • Karataş Hastanesi: Karataş Hastanesi’nde beslenme ve diyetetik, göz hastalıkları, nöroloji, kardiyoloji, ortopedi ve travmatoloji merkezi, kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, estetik ve plastik cerrahi, göğüs hastalıkları, iç hastalıkları (dahiliye), kulak, burun, boğaz, üroloji gibi çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: 336 Sokak No:26 Karataş- Konak

Telefon: 232 441 4170

 • Medicalpark İzmir Hastanesi: Medicalpark İzmir Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, algoloji, anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir cerrahisi, beslenme ve diyet, biyokimya, check up, çocuk sağlığı ve hastalıkları, çocuk cerrahisi, çocuk onkolojisi, dermatoloji (cildiye), el cerrahisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs cerrahisi, göz sağlığı ve hastalıkları, hematoloji, havacılık tıp merkezi, dahiliye, medikal onkoloji, saç ekimi kliniği gibi pek çok tıbbi birim yer almaktadır.

Adres: Yeni Girne Bulvarı, 1825 Sokak, No: 12 Karşıyaka

Telefon: 232 399 5050

 • Özel Kent Hastanesi: Kent Sağlık Grubu’na bağlı olarak hizmet veren Özel Kent Hastanesi’nde ağız ve diş sağlığı, algoloji, anestezi ve reanimasyon, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, böbrek nakli merkezi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, hematoloji, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp damar cerrahisi, karaciğer nakli merkezi, kemik iliği nakli merkezi gibi çok çeşitli tıbbi birimler bulunmaktadır.

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 140 Alsancak

Telefon: 232 488 2828

 • Özel Çınarlı Hastanesi: Özel Çınarlı Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve çocuk hastalıkları, anesteziyoloji ve reanimasyon, radyoloji gibi çeşitli sağlık birimleri yer almaktadır.

Adres: Anadolu Caddesi No: 14 Çınarlı

Telefon: 232 462 2727

 • Özel İrenbe Kadın Hastalıkları Tüp Bebek Hastanesi: Özel İrenbe Kadın Hastalıkları Tüp Bebek Hastanesi’nde kadın sağlığı ve aile planlaması, tüp bebek- infertilite, gebelik ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları gibi çeşitli tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Talatpaşa Bulvarı, 1436 Sokak, No: 6 Alsancak

Telefon: 232 464 5888

 • Atakalp Özel Kalp Hastanesi: Atakalp Özel Kalp Hastanesi özel bir kalp hastanesidir ve kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, aritmi merkezi gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: 1418 Sokak No: 18 Kahramanlar

Telefon: 232 483 1414

 • Özel Sevgi Polikliniği: Özel Sevgi Polikliniği’nde beyin ve sinir cerrahisi, dahiliye (iç hastalıkları), dermatoloji ve cildiye, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji, göğüs hastalıkları, kalp ve damar hastalıkları, kulak, burun, boğaz, ortopedi, üroloji gibi tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Yiğitler Mahallesi, 353 Sokak No: 66/A Buca

Telefon: 232 438 3738

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi: Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi’nde kulak, burun, boğaz, estetik ve plastik cerrahi, genel cerrahi, göz kliniği, göğüs hastalıkları, üroloji, beyin ve sinir cerrahisi, kardiyoloji, nöroloji, psikiyatri kliniği, ortopedi ve travmatoloji kliniği, dahiliye (iç hastalıkları) kliniği gibi çok çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Ataşehir Mahallesi, 8019/6 Sokak No: 4, Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı, Çiğli

Telefon: 232 386 5505

i̇zmir ekol hastanesi, çiğli | doktortakvimi.com

 • Özel Tınaztepe Hastanesi: Tınaztepe Sağlık Grubuna bağlı olarak çalışan Özel Tınaztepe Hastanesi’nde beslenme ve diyet, biyokimya, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, estetik ve plastik cerrahi, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kulak, burun, boğaz, nöroloji, patoloji, psikiyatri, radyoloji, ortopedi ve travmatoloji, genetik tanı merkezi ve genel cerrahi gibi çok çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Ahmet Piriştina Bulvarı, No: 51 Tınaztepe, Buca

Telefon: 232 454 1414

 • Özel Abc Selçuk Polikliniği: Özel Abc Selçuk Polikliniği’nde bakım hizmeti, acil yardım, koruyucu sağlık hizmetleri (aşı), teşhise yönelik hizmetler gibi çeşitli bölümler yer almaktadır.

Adres: Atatürk Mahallesi, St. Jean Caddesi, No:1 Kat:2 Selçuk

Telefon: 232 892 2500

 • Efes Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi: Efes Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi’nde estetik uygulamalar, alerjik hastalıklar, boğaz hastalıkları, burun hastalıkları, baş ve boyun hastalıkları, denge hastalıkları, kulak hastalıkları, ses hastalıkları, uyku apnesi, yüz felci merkezi gibi çok çeşitli tıbbi birimler yer almaktadır.

Adres: Fatih Caddesi, No: 32 Mersinli (Metro Stadyum Durağı Karşısı)

Telefon: 232 446 1516

 • Özel Özen Tıp Merkezi: Özel Özen Tıp Merkezi’nde kulak, burun, boğaz, genel cerrahi, göz hastalıkları, nöroloji, üroloji, dermatoloji, ortopedi, iç hastalıkları (dahiliye) gibi tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Yamanlar, 7305 Sokak No: 5 Bayraklı

Telefon: 232 367 0909

 • Özel Ento Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi: Özel Ento Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi’nde kulak, burun, boğaz, işime testleri, estetik, plastik ve rekonstüktif cerrahi, dermatoloji, cildiye, saç ekimi, uyku apnesi, sinüzit, ses hastalıkları, yutkunma bozuklukları, alerjik hastalıklar gibi çeşitli tıbbi bölümler bulunmaktadır.

Adres: Kazım Dirik Mahallesi, 364/1 Sokak, No:36/ A

Telefon: 232 400 3686

 • Özel Heraderma Polikliniği: Özel Heraderme Polikliniği’nde lazer epilasyon, akne ve akne izi tedavileri, pigmentasyon ve yaşlılık lekeleri tedavi merkezi, cilt gençleştirme yöntemleri merkezi, saç dökülmesi tedavisi, medikal cilt bakımları, cilt analizi merkezi, dermatoloji, vücut uygulamaları gibi pek çok farklı bölüm yer almaktadır.

Adres: Ilıca Mahallesi, Sevgi Sokak No: 6/ A, Narlıdere

Telefon: 232 239 7888

 • Özel Metropol Tıp Merkezi: Özel Metropol Tıp Merkezi’nde gastroenteroloji, kardiyoloji, ortopedi, nöroloji, göz sağlığı ve göz hastalıkları, dermatoloji, iç hastalıkları (dahiliye), genel cerrahi, kadın sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, fizik tedavi ve rehabilitasyon, göğüs hastalıkları, üroloji, kulak, burun, boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, radyoloji, biyokimya gibi çok çeşitli tıbbi bölümler yer almaktadır.

Adres: Şemikler Mahallesi, Anadolu Caddesi, No: 593, Karşıyaka

Telefon: 232 336 6465

İzmir’deki SGK Anlaşmalı Diş Hastaneleri

Diş hastalıkları için de İzmir’de bulunan SGK anlaşmalı diş hastanelerinden birinde tedavi olmak mümkündür.

 • Karşıyaka Dental 

Adres: Bahriye Üçok Caddesi, No: 19/A (Garanti Bankası ve İzmir Gaz Arası) Karşıyaka

Telefon: 232 365 4555

 • İzmir Özel Ata Diş Polikliniği

Adres: 1377 Sokak No: 2 Kat: 1 Daire: 1 Alsancak

Telefon: 0 232 464 8626

 • Avrupadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Mehmet Akif Caddesi, No: 93/ A, Şirinyer

Telefon: 0 232 487 2222

gaziemir şube - avrupadent

 • İzmir Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 

Adres: Demirköprü Mahallesi, 6178/2 Sokak, No: 3 Karşıyaka

Telefon: 444 3543

 • İzmir Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Mersinli Mahallesi, 2800 Sokak, No: 2 Çınarlı/ Konak

Telefon: 0 232 435 7073

 • Dent Ekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı

Telefon: 0232 386 4347

 • Özel CTG Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres: 1416 Sokak, No: 34 Kahramanlar

Telefon: 0232 483 1313

 • İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Adres: Fevzi Paşa Bulvarı, Akıncı Mahallesi, No: 172/2 Basmane

Telefon: 232 441 8181

İzmir’deki SGK Anlaşmalı Göz Hastaneleri

 • Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi

Adres: Manas Bulvarı, 1586/7 Sokak No:2 A Blok Bayraklı

Telefon: 232 435 3535

özel atagöz bayraklı göz hastalıkları dal merkezi - bayraklı i̇zmir

 • Özel Ekol Göz Hastanesi

Adres: Ataşehir Mahallesi, Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı, 8019/13 Sokak, No:2 Çiğli

Telefon: 0232 386 6969

 • İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Adres:1400 Sokak No: 10 Alsancak

Telefon: 232 465 0505

 • Özel Karşıyaka Göz Dal Merkezi

Adres: Yalı Mahallesi, Caher Dudayev Bulvarı, No:71 Karşıyaka

Telefon: 232 362 5454

 • Şirinyer Batı Göz Sağlığı Merkezi

Adres:337 Sokak, No:4/ A Şirinyer

Telefon: 444 2324

Dünya Göz Hastanesi SGK’lı Muayene Ücreti Ne Kadar? 

İzmir Eğitim Diş Hastanesi Telefon Numarası Nedir?

0232 441 81 81 numarası aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel Buca Tınaztepe Hastanesine Nasıl Bağlanabilirim?

0232 454 14 14 numarası ile hastaneye bağlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu