SorgulamalarTeknoloji

GENPA Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? 2024 GENPA Cihaz Takip İşlemi

GENPA Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? GENPA Cihaz Takip İşlemi, GENPA Garanti Şartları, GENPA Cihaz Takip İşlemi Nasıl Yapılır? GENPA Garanti Servisi ve daha fazlası yazımızda...

GENPA Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? GENPA Cihaz Takip İşlemi; GENPA Garanti Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır? GENPA Cihaz Takip İşlemi Nasıl Yapılır gibi pek çok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

1965 yılından itibaren Dr. Zeynel Abidin Erdem tarafında oluşturulan ticari liderliğin, 1978 yılında kurulan şirketi GENPA, GSM teknolojisine yüzünü çevirmiştir. 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşmasıyla beraber şirket, iletişim dünyasında markalaşmayı başarmıştır.

Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin ilk sıradaki takipçisi olamayı misyonu haline getirmiş öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu konumundadır. ERDEM GRUP bünyesinde bulunmasına rağmen kendi marka değerini her geçen gün arttıran GENPA, yetkili servisler içinde ilk sıralarda adını duyurmayı başarmıştır.

GENPA; günümüzde üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarmıştır. Şirket, vatandaşlar için anlaşmalı olduğu markaların yetkili teknik servis hizmetini verir. Bu markalar arasında; Alcatel, Apple TV, Apple Watch, Apple Iphone, Ipad, Beats, Cellularline, Oppo, Panzerglass, Turkcell T serisi, Turkcell VINN ve Xiamoi yer alır. Aynı zamanda GENPA, Turkcell distribütörü olarak Turkcell SIM kart ve yedek SIM kart satışı hizmetini de müşterilerine sunar.

Bayilik ve yetkili servis olarak varlığını devam ettiren GENPA telefon garanti sorgulama işlemi yapabilirsiniz. GENPA garanti süresi sorgulama işlemi için interaktif yolları kullanabileceğiniz gibi çağrı merkezini arayarak ya da yetkilendirilmiş bayilere bizzat müracaat edebilirsiniz.

GENPA Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

GENPA’nın resmi web sitesi üzerinden servisteki cihazının bilgisine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızı servise vermeden önce garanti kapsamı ve süresi hakkında bilgi elde edebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası olan 0212 359 0 359’u arayarak GENPA cihaz garanti sorgulama işleminize ait talebinizi sisteme iletebilirsiniz. Aynı zamanda GENPA’nın mail adresini soru ve şikayetlerinize ilişkin bilgi almak için kullanabilirsiniz.

genpa garanti sorgulama
genpa garanti sorgulama

Site Üzerinden GENPA Garantisi Sorgulama

Telefonunuzun markası GENPA’nın yetkili servis üyeliğinde ise modeline bakılmadan internet sitesi aracılığıyla garanti sorgulamasını yapabilirsiniz. Yazının devamında ilgili sayfanın bağlantısını paylaştık.

Satın aldığınız ürünün arızalanması halinde site üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak garanti kapsamı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Web sitesini açın ve ilgili sayfaya girin.

zgcwgeaksajpepqlk3em0bjqlpf5n5f9id4wzbhw.png

 • Sayfanın alt kısmında yer alan ad, soyad, e-posta adresi ve irtibat numaralarına ait bilgilerinizi girin.
 • Bütün bilgilerinizi girdikten sonra kırmızı yazılı “gönder” sekmesine basın.

GENPA Garanti Sorgulama İşlemi için TIKLAYINIZ.

Müşteri Hizmetlerinden GENPA Garanti Sorgulama İşlemi

Çağrı merkezi numarası olan 0212 359 0 359’u arayarak cihazınıza ait bilgilere erişebilirsiniz.

 • Müşteri hizmetleri numarasını arayın.
 • Santral tarafından yapılan yönlendirmeleri takip ederek müşteri temsilcisine bağlanın.
 • Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra cihazınıza ait bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde verin.
 • Verdiğiniz bilgilerin sistemde kayıtlı ola bilgilerle eşleşmesi durumunda müşteri temsilcisi sizinle istediğiniz verileri paylaşacaktır.

Mail Adresi Üzerinden GENPA Samsung Garanti Sorgulama İşlemi

Cihazınızın GENPA garantisine ilişkin ayrıntılı bilgi almak için şirketin mail adresini de kullanabilirsiniz.

 • Boş metinli bir mail sayfası açın.
 • Alıcı bölümüne GENPA’nın mail adresini girin ([email protected] yazmanız yeterlidir).
 • Cihazına ilişkin bilgileri metin ekranına ekleyin ve bilgi almak istediğiniz konuya ait açık ifadeler kurun.
 • Ardından kişisel mail adres üzerinden iletiyi gönderin.

Yetkilendirilmiş Şubelerden GENPA Garanti Sorgulama İşlemi

İzmir, İstanbul ve Adana illerinde 3 ana merkezde bölge satış ofisi bulunan GENPA’nın, Türkiye’nin her bölgesinde yetkilendirilmiş ofisleri bulunur. Size en yakın GENPA bayisine başvuruda bulunarak cihazınıza ait sistemde bulunan bilgileri öğrenebilirsiniz.

GENPA Cihaz Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Yetkili serviste bulunan arızalı ürününüzün durumunu resmi web sitesinden ve çağrı merkezi üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

 • Web sitesini açın ve ilgili sayfaya tıklayın.

e3eiawwn69yh4ya8dxhchylfo7d6jyo8499eerm1.png

 • Açılan ekran üzerinde yer alan bilgileri güvenlik için doldurmanız gerekir.
 • Servis No yazan kutuya cihazınızı bıraktığınız yetkili servisin numarasını girin.
 • Ardından diğer kutuya IMEI numaranızı yazın.
 • Bütün bilgilerinizi doldurduktan sonra “ben robot değilim” yazısının sol tarafında bulunan kutuyu işaretleyin ve “sorgula” sekmesine basın.
 • Site üzerinden yapılan yasal uyarı kapsamında, Iphone GENPA garanti bilgilerinizi sorgulamak için cihazını yetkili teknik servise göndermeden önce “Iphonemu bul” özelliğini devre dışı bırakmanız gerekir.
 • Eğer telefonunuzun IMEI numarasını bilmiyorsanız boş arama ekranına *#06# tuşlayabilir ya da bataryanızı çıkartarak arkasında yazan barkottan numarayı öğrenebilirsiniz.

GENPA Takip İşlemi Yapmak için TIKLAYINIZ.

Diğer Markalar:

KVK Garanti Süresi Sorgulama

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. İMEİ NOLU CİHAZIM SATICI TARAFINDAN GENPA KVK GARANTİLİ DENDİ. AMA BELGE FATURA HARİÇ YOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu