Meslekler ve Maaşlar

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? 2024 Getir Kurye Nasıl Olunur?

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Nasıl Olunur? 2024 Getir Kurye Maaşları, Getir Kurye Çalışma Saatleri, Getir İş Başvurusu Müşteri Hizmetleri, Getir Kurye Başvuru, Getir Kurye Şartları, Getir Kurye Başvuru Formu, Getir Kurye Olma Şartları, Getir'de Çalışmak İçin Gerekenler, Getir Kurye Paket Başı Ücret ve daha fazlası hakkında tüm ayrıntılar yazımızda...

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye Nasıl Olunur? Getir; Ülkemizin tüm illerinde hizmet veren bir şirket olarak 2015 yılında kurulmuştur. Mobil uygulama aracılığıyla pek çok kişinin isteklerini teslim eden Getir, son zamanlarda en çok kullanılan hizmetler arasına girmiştir.

Getir uygulaması hem restoranların yemek teslimatını hem de market ürünlerinden hemen hemen hepsinin teslimatını yapmaktadır. Mobil uygulamada, kişisel bakımdan evcil hayvan ürünlerine, teknoloji ürünlerinden bebek ürünlerine kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Hal böyle olunca getirin kullanıcı sayısı da her geçen gün artmaktadır. Böyle bir ihtiyacın talep görmesi, yeni bir iş alanını da beraberinde getirmiştir.

Getir Kuryelik son zamanların ilgi gören meslekleri arasında yer almaktadır. Kurye olabilmek için araştırma yapan pek çok kişi özellikle Getir Kurye maaşlarını merak etmektedir. Getir Kurye hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz…

200 Bin TL Sermayeli İş Fikirleri 2024 Ne İş Kurabilirim?

Getir Kurye Nasıl Olunur?

Son zamanlarda popüler olan ve Getir Kurye olarak ifade edilen meslek, yoğun bir iş temposuna sahiptir. İş başvurusu için adaylardan bazı koşulları sağlamalarının yanında bazı belgeleri de ibraz etmeleri istenmektedir.

Getir’de kurye olmak isteyen birçok aday, şirket hakkında araştırma yapmaktadır. Başarılı bir şirket olma yolunda hızla ilerleyen Getir, pek çok kişi için iş kapısı olmuştur. Özellikle kurye olarak binlerce alım yapan şirket, kişilerden bazı şartları sağlamalarını istemektedir. Bunlar;

18 yaşını tamamlamak yani ergin olmak

En az lise ya da dengi okul mezunu olmak,

A1 ve A2 ehliyet belgesine sahip olmak,

Adli sicil kaydı temiz olmak,

Verilen süre içerisinde teslimat yapabilmek ancak trafik kurallarına riayet ederek,

Görevini yerine getirmeye engel bir durumunun bulunmaması,

Takım çalışmasına yatkın, müşteriye eksiksiz sipariş teslimatı yapabilmek.

getir kurye nasıl olunur?
getir kurye nasıl olunur?

Getir Kurye Günde Kaç Saat Çalışmaktadır?

Getir Kurye görevlileri, maaş bilgisinin yanında çalışma saatlerini de merak etmektedir. Getir’de kurye olacak kişiler günde 12-15 saat arası bir çalışma mesaisine sahiptir.

Haftada bir gün izin hakları olan kuryelerin, çalışma durumlarının yoğun olması sipariş durumuna bağlıdır. Ayrıca kişinin araçlı ya da araçsız kurye olarak çalışması da iş temposunu etkileyen bir diğer faktördür.

2024 Tam Teşekküllü Sağlık Raporu Veren Hastaneler (Devlet ve Özel Hastaneler)

Getir Kurye İş Başvurusunda Gerekli Evraklar

Getir’de kurye olarak çalışmak isteyen kişiler, istenen şartları sağladığı takdirde bazı evrakları temin etmelidir. Öncelikle şirket politikası, şirketin teslimat süresi gibi bazı faktörler, kişiler tarafından dikkatlice incelenmelidir. Adaylar, büyük bir titizlikle seçilmektedir diyebiliriz.

Getir Kurye iş başvurusunda istenen belgeler;

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı,

A1 ve A2 sınıfı ehliyet,

İkametgah belgesi,

Adli sicil kaydı,

4 adet vesikalık fotoğraf,

Mezuniyet belgesi,

Kişi öğrenciyse öğrenci belgesi,

Erkek adaylardan askerlikle ilişiği bulunmadığını gösteren belge.

getir kurye i̇ş başvurusunda gerekli evraklar
getir kurye i̇ş başvurusunda gerekli evraklar

Getir Kurye Maaşlarını Etkileyen Faktörler

Teslim ettikleri sipariş sayısı,

Ek online bahşiş ya da yemek kuponu

Kuryenin motorlu ya da araçlı olması durumu gibi faktörler, kurye maaşlarını etkilemektedir.

2024 Getir Kurye Maaşları Ne Kadar?

Getir’de kurye olarak çalışan personel sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle Getir uygulamasının vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmesi, uygulamanın 7/24 kullanılabilmesi, çalışan sayısının fazla olmasını sağlamıştır.

Çalışan sayısı fazla olan Getir, kurye olarak çalışanlarına ortalama 20 bin ile 35 bin TL arasında maaş vermektedir. Bunun dışında aylık yemek parası ve teslim edilen paket başına ödeme imkanı bulunmaktadır.

Getir kurye çalışanı, maaşı haricinde online bahşiş de alabilmektedir. SGK pirim ödemeleri de yapılan getir kurye çalışanları böylece ek ödeme ve ek haklara sahiptir, demek yanlış olmayacaktır.

getir kurye maaşları ne kadar?
getir kurye maaşları ne kadar?

Getir Kurye Çalışanlarına Özel Sağlık Sigortası Yapılıyor mu?

Ülkemizde yakaladığı başarı sayesinde binlerce personele sahip olan şirket, ara ara eleman alımına devam etmektedir. Teknolojinin hayatımızın her noktasında olması, sağladığı pek çok kolaylık derken artık bir tıkla istediklerimiz kapımızda…

Getir, şirket olarak çalışanlarına sağladığı imkanlar ve hizmet politikası kapsamında son zamanların en dikkat çeken şirketleri arasında yer almaktadır.

Şirket, her ay düzenli olarak kuryelerinin primlerini ödemektedir. Ayrıca özel sağlık sigortasını da ihmal etmeyen Getir, çalışanlarını memnun eden pek çok imkan sunmaktadır. Getir tarafından kuryelerin hem SGK primleri hem de özel sağlık sigorta primleri karşılanmaktadır.

Kaza riskini göz önünde tutan şirket, kaza sigortasını da ihmal etmemiştir. Belirlenen süre içerinde kurye teslimatının yapılabilmesi çoğu zaman trafikte kaza riskini de arttırmaktadır. Bu nedenle şirket; kurallara uyan, dikkatli, A1 ve A2 ehliyet sahibi adaylarını büyük bir titizlikle değerlendirmektedir. Ancak yine de kaza riskine karşı kaza sigortasını da yaptırarak tedbirini almaktadır.

Ayrıca diğer meslekler ve maaşları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizde yer alan ilgili kategoriye bakmanız yeterli!

Mesleki Yeterlilik Belgesi Nedir? 2024 Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu