reklam
Trafik

Tüvtürk İletişim Bilgileri | Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüvtürk İletişim Bilgileri | Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası, Tüvtürk Çağrı Merkezi Numarası Nedir? Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır? TÜVTÜRK Nedir? Tüvtürk Telefon Numarası ve daha fazlası yazımızda...

Tüvtürk İletişim Bilgileri | Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası; Ülkemizde trafikte kayıtlı araç sayısı oldukça fazladır. Bu araçların sağlıklı bir trafik akışı ve trafiğe çıkabilme yeterliliğini sağlaması için belirli aralıklarla muayene olması gerekmektedir. TÜVTÜRK Nedir? Araç Muayenesi Nasıl Yapılır? Tüvtürk İletişim Bilgileri Nelerdir gibi pek çok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’deki tüm araç sahiplerinin yakından takip etmeleri gereken TÜVTÜRK, araç sahipleri ile her zaman sağlıklı iletişim kumaya çalışıyor. Bu nedenle yerleşik adreslerini, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini kullanarak TÜVTÜRK’e kolayca ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda TÜVTÜRK’ün resmi internet sitesinden de kurumla iletişime geçilebilir.

Araç Muayene Sorgulama ve Muayene İptali Nereden Yapılır?

TÜVTÜRK Nedir?

Türkiye’de trafikle ilgili yasalar gereğince tüm taşıtlar, belirli kriterler doğrultusunda sağlamlık açısından denetlenir. Araç muayenesi adı verilen bu işlemdeki başlıca amaç, taşıtların kazaya sebebiyet verebilecek teknik aksaklıklarının belirlenmesi ve önlenmesidir.

TÜVTÜRK, Türkiye’deki araç muayenelerini gerçekleştiren yetkili kurumdur ve 207 sabit istasyonunun yanı sıra 76 gezici istasyon, 16 traktör ve 5 motosiklet istasyonu ile hizmet vermektedir. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından denetlenen TÜVTÜRK zorunlu muayene, periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi, egzoz gazı emisyon ölçümü, tadilat sonrası muayene ve tespit gibi hizmetler veriyor.

Araç Muayenesi Nasıl Yapılır?

Tüvtürk, araç muayenelerini randevu sistemi ile düzenli bir şekilde yapıyor. TÜVTÜRK muayene randevu sistemi sayesinde araç sahipleri istasyonda uzun süre beklemeden muayene işlemlerini tamamlayabilir. Aracınızın tüm belgeleri mevcut ve aracınız teknik olarak eksiksiz ise aşağıdaki bağlantıya tıklayarak TÜVTÜRK’ten aracınız için muayene randevusu alabilirsiniz. Açılan sayfada sizden aracınızın plakası ve ruhsatınızın seri numarası istenir. Ruhsat seri numarası, kimlik bilgilerinin bulunduğu sayfada, sağ alt köşede bulunur.

Önceden belirlediğiniz randevu tarihi için planlarınız değişirse yine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak randevunuzla ilgili bilgileri güncelleyebilir, TÜVTÜRK randevu iptalini online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sunulan bu randevu sistemi ücretsiz olarak çalışır. TÜVTÜRK çalışma saatleri ise haftanın altı günü sabah 08:30 ile akşam 17:30 arasındadır ve pazar günleri hizmet vermez.

tüvtürk i̇letişim bilgileri
tüvtürk i̇letişim bilgileri

Muayene randevusu almak için TIKLAYINIZ!

Tüvtürk İletişim Bilgileri

Tüvtürk, araç sahipleri ile sağlıklı iletişim kurabilmek için çeşitli yöntemler sunuyor. Yöntemlerden birisi TÜVTÜRK İletişim Merkezi ile telefon aracılığıyla iletişime geçmektir. TÜVTÜRK İletişim Merkezi’ne 0850 222 88 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir diğer yöntemse elektronik posta göndermektir. TÜVTÜRK’e ulaşmak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bunların dışında resmi internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bilgi alabilir, şikayet ya da önerilerinizi iletebilirsiniz.

Tüvtürk İletişim Formu’nu doldurmak için TIKLAYINIZ!

Tüvtürk Genel Müdürlük Adresi

Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak.No: 21 Seba Ofis Bulvar B Blok
34396 Sarıyer /İstanbul

Tüvtürk Telefon Numarası

Telefon: 0850 222 88 88

Tüvtürk E-posta Adresi

E-Mail: [email protected]

Kep adresi: [email protected]

Tüvtürk Ticari Bilgiler

Tescilli marka adı TÜVTÜRK olan kurum, TÜVTÜRK Kuzey Taşıt Muayene İstasyonları adı altında anonim bir şirket olarak hizmet veriyor. Kayıtlı Mersis numarası ise 882027681900012 şeklindedir. TÜVTÜRK’ün ticaret sicil numarası ise 5485592’dur.

Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nereden Alınır?

 

TÜVTÜRK Binek Araç Muayenesi Kaç Yılda Bir Yapılmaktadır?

Binek araç muayenesi 2 yılda bir yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

TÜVTÜRK çağrı merkezine 0850 222 88 88 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim tup tarihim 03.2009 ben muayneye 02.2019 da girecegim muayneden gecermi ?

  2. İyi günler aracımın Ağustos 15 inde muayenesi var aracımın sis lambaları açık mavi ve Amarikan park modülü var muayene tekrarı yaşarmıyız bilgi amaçlı sormak istedim Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu