Edevlet.net

En Kolay İsimden Numara Sorgulama, Öğrenme, Bulma

03.03.2015
En Kolay İsimden Numara Sorgulama, Öğrenme, Bulma

Günümüzde internet üzerinden birçok işlem yapılabilmektedir. İşlemlerin internet üzerinden yapılabilmesi kişilere birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar ilk olarak kişilerin vakit kazanması, işlerini çok daha rahat bir şekilde halledebilmesi ve işlemlerini nerede olurlar ise olsunlar internet üzerinden halledip başka bir yerlere gitme gereksinimlerinden kurtulmalarıdır. Ayrıca internet üzerinden yapılabilen bu işlemler oldukça basittir. İnternet kişilere bu kadar kolaylık sağladığı için kişiler genellikle internet üzerinden işlem halletmeyi tercih etmektedir. Bizde bu yüzden internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilen isimden numara sorgulama işlemini anlatacağız. İsimden numarayı sorgulama işlemini anlatmadan önce belirtmek isteriz ki numara sorgulama işleminin birçok farklı yolu vardır. Örneğin numaradan isim ya da ücretsiz isimden numara sorgulaması yapılabilir. Bunlar internet üzerinden yapılan sorgulama türleridir. Ayrıca isterseniz belirli bir numarayı arayarak da numara sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bunun yanında her operatörden de ayrı ayrı numara sorgulaması yapılabilmektedir.

Operatörler Üzerinden Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Avea Numara Sorgulama

Avea operatörünü kullanan kişiler 11855 numarasını arayarak isme, numaraya ya da isim ve şehre göre sorgulama yapabilirler. Eğer SMS yolu ile numara sorgulaması yapmak istiyorsanız numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin isim ve soyadını İSİM SOYAD olarak yazıp 11855’e SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell üzerinden numara öğrenmek için 11832’yi aramanız gerekmektedir. 11832’yi tek aramada en fazla 5 numara öğrenmeniz mümkündür.

Vodafone Numara Sorgulama

Vodafone üzerinden numara sorgulamak için 11842’yi aramanız yeterlidir. Bu servisi 24 saat boyunca arayabilir ve ismini bildiğiniz kişinin numarasını öğrenebilirsiniz.

İnternet Üzerinden İsimden Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Bu işlem internet üzerinden yapılan çok basit bir işlemdir. Bu işlemi yapmak için ilk olarak aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantı adresine tıklayınız.
  • Bağlantı adresine tıkladığınız zaman bilinmeyen numara sorgulama sayfası açılacaktır. Açılan bu sayfada ilk olarak yapmanız gereken işlem kısmına gelip adınızı ve soyadınızı girmektir.

isim

 

  • İsim ve soyisminizi görselde de gösterdirğimiz şekilde gerekli yere girdikten sonra bir alt basamağa inip bulunan kutucuktan şehir seçiniz.

isim1

  • Şehrinizi seçtikten sonra ise tüm operatörlerden ara butonuna tıklayınız.

isim2

  • Görsel efektler ile destekleyerek anlattığımız yazımızı doğru okuyup gerekli işlemleri yaparsanız  işleminizi başarılı bir şekilde tamamlamış olursunuz.

İsimden Numara Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.